Laureaci


UCZNIOWIE PG1,

KTÓRZY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

UZYSKALI ZASZCZYTNY TYTUŁ LAUREATA
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu

Wojewódzki Konkurs

Języka Angielskiego

1. Aleksandra Gacioch II a

2. Michał Grzesiuk III d

p. Anna Żyjewska

p. Anna Żyjewska

Wojewódzki Konkurs

Biologiczny

 

1. Mateusz Dudziński III f

2. Klaudia Korytkowska II f

3. Wiktoria Śledziewska II f

p. Ewa Zabielska

p. Ewa Zabielska

p. Ewa Zabielska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

1. Magdalena Kalska III b

2. Dominik Męczkowski III d

p. Monika Łada

p. Monika Łada

Razem

 7 uczniów

Gratulujemy!

 



UCZNIOWIE PG1,

KTÓRZY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

UZYSKALI TYTUŁ FINALISTY
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej

i Ekonomicznej

 

1. Justyna Bogumił III b

2. Magdalena Kalska III b

3. Karolina Trzaska III b

p. Ewa Zawalich

p. Ewa Zawalich

p. Ewa Zawalich

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

1. Zofia Brzozowska III c

2. Joanna Pogroszewska III b

3. Agata Zuzanna Prostek III c

p. Elżbieta Żemajtys

p. Halina Rogowska

p. Elżbieta Żemajtys

Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

1. Mateusz Dudziński III f

2  Maciej Jan Zduńczyk III b

p. Jolanta Bogusławska

p. Jolanta Bogusławska

Wojewódzki Konkurs

Informatyczny

1. Monika Liżewska III g

p. Mirosław Chojnowski

Razem

 9 uczniów

Gratulujemy!



Laureaci 2015

UCZNIOWIE PG1, KTÓRZY W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

UZYSKALI ZASZCZYTNY TYTUŁ LAUREATA
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej
i Ekonomicznej

1. Eryk Mroczko III d

 

p. Ewa Zawalich

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

1. Joanna Moczarska III d

2. Agata Zuzanna Prostek II c

3 .Adriana Tarnacka III d

 

p. Monika Brajczewska

p. Elżbieta Żemajtys

p. Monika Brajczewska

 

Wojewódzki Konkurs

Biologiczny

 

1. Joanna Moczarska III d

 

2. Wiktoria Śledziewska I f

3. Aleksandra Szkirel III f

p. Anna Zakrzewska

p. Joanna Marek

p. Ewa Zabielska

p. Ewa Zabielska

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

1. Eryk Mroczko III d

 

p. Jolanta Bogusławska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

1.  Małgorzata Kurpiewska III e

2.  Maria Magdalena Rypel III e

p. Monika Łada

p. Monika Łada

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

1. Cezary Choiński II  b

 

p. Krystyna Kamińska

Razem

 11 uczniów

 

 

Gratulujemy!

 

UCZNIOWIE PG1, KTÓRZY W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

UZYSKALI TYTUŁ FINALISTY
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1. Dorota Maria Grudkowska III a

2. Klaudia Kownacka III b

3.  Eryk Mroczko III d

 

p. Anna Urban-Górnik

 

p. Małgorzata Bartnik

p. Małgorzata Bartnik

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

1. Magdalena Brzeziak III f

2. Joanna Dłużniewska III f

3. Agnieszka Żyjewska  III c

 

p. Joanna Bagińska

p. Joanna Bagińska

p. Katarzyna Klewicka

Wojewódzki Konkurs

Biologiczny

1. Magdalena Brzeziak III f

 

p. Ewa Zabielska

Wojewódzki Konkurs

Chemiczny

 

1. Małgorzata Kurpiewska III e

p. Monika Proniewska

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

1. Maciej Małachowski  III d

 

p.Jolanta Bogusławska

 

Razem

 9 uczniów

 

Gratulujemy!


Lista uczniów, terminy, przewodniczący i siedziby

Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w gimnazjach w roku szkolnym 2014/2015

 (stopień rejonowy)

Rodzaj konkursu

Liczba uczniów PG 1 zakwalifikowanych do stopnia rejonowego

Termin stopnia rejonowego

Siedziba stopnia rejonowego/przewodniczący

 

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 - 1945'

1. Piotr Chojnowski III d

2. Mateusz Dudziński II f

3. Wiktoria Laskowska II f

4. Maciej Małachowski III d

5. Eryk Mroczko III d

6. Maciej Jan Zduńczyk II b

10.12.2014

PG6 Łomża

 

 

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1. Dorota Maria Grudkowska III a

2. Klaudia Kownacka III b

3. Michał Lenczewski III f

4.  Eryk Mroczko III d

5. Dawid Pańczyszyn II b

6. Maria Magdalena Rypel III e

7. Agnieszka Żyjewska III c

9.01.2015

piątek

Publiczne Gimnazjum nr 1

 im. Noblistów Polskich w Łomży

ul. Reymonta 9, 18-400 Łomża

tel. 862184439

e-mail: pg1lomza@szkola.wp.pl

Karolina Dudzińska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

1. Piotr Choiński III d

2.Kamil Gałązka III e

3.Eliza Modzelewska II d

4.Jakub Modzelewski III e

5.Eryk Mroczko III d

6.Wiktor Zawadzki II d

13.01.2015

wtorek

Publiczne Gimnazjum nr 6                   im. T. Kościuszki w Łomży

ul. Bernatowicza 4, 18-400 Łomża

tel. 862163717

e-mail: pierwszelo@umlomza.internetdsl.pl

Małgorzata Malczewska

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej

 i Ekonomicznej

1. Justyna Bogumił II b

2. Daria Amelia Danielewska II f

3. Magdalena Kalska II b

4. Maciej Małachowski  III d

5. Eryk Mroczko III d

6. Karolina Trzaska II b

7. Maciej Jan Zduńczyk II b

12.01.2015

poniedziałek

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

1. Magdalena Brzeziak III f

2. Joanna Dłużniewska III f

3. Joanna Moczarska III d

4. Joanna Pogroszewska II b

5. Agata Zuzanna Prostek II c

6. Magda Przestrzelska III g

7. Aleksandra Sobocińska III f

8. Adriana Tarnacka III d

9. Agnieszka Żyjewska III c

14.01.2015

środa

 

Publiczne Gimnazjum nr 1

 im. Noblistów Polskich w Łomży

ul. Reymonta 9, 18-400 Łomża

tel. 862184439

e-mail: pg1lomza@szkola.wp.pl

Monika Brajczewska

 

 Wojewódzki Konkurs Biologiczny

1. Julia Bączek III f

2. Magdalena Brzeziak III f

3. Joanna Dłużniewska III f

4. Bartosz Dolinkiewicz I

5. Mateusz Dudziński II f

6. Magdalena Kalska II b

7. Klaudia Korytkowska I

8. Marika Mocarska III d

9. Joanna Moczarska III d

10. Klaudia Piasecka III b

11. Magda Przestrzelska III g

12. Aleksandra Sobocińska III f

13. Wiktoria Śledziewska I f

14. Aleksandra Szkirel III f

15. Adriana Tarnacka III d

15.01.2015

czwartek

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2

 im. Jana Pawła II w Łomży

ul. Niemcewicza 17

18-400 Łomża

tel. 864735943

e-mail: pg2lomza@interia.pl

Katarzyna Andrzejczyk

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

1. Magdalena Brzeziak III f

2. Joanna Dłużniewska III f

3. Małgorzata Kurpiewska III e

4. Aleksandra Sobocińska III f

16.01.2015

piątek

 

Katolickie Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

ul. Sadowa 12

18400 Łomża

tel. 86/2163657

e-mail: kglolomza@wp.pl

Beata Narewska

 Wojewódzki Konkurs Historyczny

1. Maciej Małachowski  III d

2. Eryk Mroczko III d

3. Maciej Jan Zduńczyk II b

19.01.2015

poniedziałek

 

Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Kolnie

ul. Marii Dąbrowskiej 4

18-500 Kolno

tel. 862781342

e-mail: gimaf@poczta.onet.pl

Mariusz Kędzierski

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

1. Julia Białobrzeska III d

2. Magdalena Kalska II b

3. Klaudia Kownacka III b

4. Małgorzata Kurpiewska III e

5. Eliza Modzelewska II d

6. Eryk Mroczko III d

7. Bartosz Osiecki III e

20.01.2015

wtorek

 

Publiczne Gimnazjum nr 8

im. Księcia Mazowieckiego Janusza I  w Łomży

ul. Księżnej Anny 18

18-400 Łomża

tel. 86/2187974

e-mail: pg8lomza@wp.pl

Anna Wojtkowska

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

1. Piotr Chojnowski III d

2. Tomasz Chojnowski III e

3. Jakub Modzelewski III e

4. Eryk Mroczko III d

 

21.01.2015

środa

 

Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w  Ciechanowcu

ul. Sosnowa 2,

18-230 Ciechanowiec

tel. 0862771926

e-mail: gimcc@wp.pl

Joanna Radziszewska

Wojewódzki Konkurs z Plastyki

1. Cezary Choiński II b

13.02.2015

piątek

 

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

ul. Brukowa 2, Białystok

tel. 857425772

e-mail: konkursplastyka@wp.pl

Ewa Onoszko

Razem

63 +6

 

 

 

Gratulujemy!!!


STYPENDYŚCI 2014


Laureaci 2014



UCZNIOWIE PG1, KTÓRZY W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

UZYSKALI ZASZCZYTNY TYTUŁ LAUREATA
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej
i Ekonomicznej

1. Eryk Mroczko II d

 

p. Ewa Zawalich

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

 

1. Karol Stanisław Czyżewski III f

2. Klaudia Zofia Mocarska III a

3. Eryk Mroczko II d

4. Bartosz Popkowski III c

5. Amelia Joanna Tyszko III b

6. Agnieszka Żyjewska II c

p. Karolina Dudzińska

p. Anna Żyjewska

p. Małgorzata Bartnik

p. Iwona Bazydło

p. Karolina Dudzińska

p. Anna Żyjewska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

1. Marcin Banach III g

2. Kamil Kacper Kojro III f

3. Kamil Wałkuski III e

p. Anna Piechocińska

p. Elżbieta Kurzyna

p. Elżbieta Kurzyna

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

1. Emilia Kurpiewska III b

2. Aleksandra Szczyglewska III c

p. Hanna Stec

p. Monika Brajczewska

Wojewódzki Konkurs

Biologiczny

 

1. Jakub Duda III f

2. Kamila Maria

Koszykowska III b

3. Paulina Zabielska III f

4. Aleksandra Zalewska III f

p. Ewa Zabielska

p. Ewa Zabielska

p. Ewa Zabielska

p. Ewa Zabielska

Wojewódzki Konkurs

Chemiczny

1.Łukasz Chojnowski III f

2.Kamil Kacper Kojro III f

p. Monika Proniewska

p. Monika Proniewska

Wojewódzki Konkurs Historyczny

1. Jakub Duda III f

2. Eryk Mroczko II d

 

p. Joanna Wysocka

p. Joanna Wysocka

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

1. Klaudia Kownacka II b

2.  Rafał Wierciszewski III d

p. Monika Łada

p. Monika Łada

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

1. Aleksandra Zalewska III f

p. Krystyna Kamińska

Razem

 23 uczniów

Gratulujemy!

UCZNIOWIE PG1, KTÓRZY W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

UZYSKALI TYTUŁ FINALISTY
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1. Pamela Olender  III a

p. Anna Żyjewska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

1. Łukasz Chojnowski III f

 

p. Elżbieta Kurzyna

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

1. Martyna Gnatowska III f

2. Pamela Olender  III a

3. Aleksandra Zalewska III f

p. Elżbieta Żemajtys

p. Halina Rogowska

p. Elżbieta Żemajtys

Wojewódzki Konkurs

Biologiczny

1. Rafał Wierciszewski III d

 

p. Ewa Zabielska

Wojewódzki Konkurs

Chemiczny

 

1. Marcin Banach III g

2. Jakub Duda III f

3.Emilia Kurpiewska III b

4. Rafał Wierciszewski III d

p. Joanna Krajewska

p. Monika Proniewska

p. Joanna Krajewska

p. Monika Proniewska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

1. Aleksandra Zalewska III f

 

p. Dariusz Gacki

 

Wojewódzki Konkurs

Fizyczny

 

1. Kamil Kacper Kojro III f

2. Marcin Banach III g

p. Elżbieta Kurzyna

p. Małgorzata Wach

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

1. Cezary Choiński I b

p. Krystyna Kamińska

Razem

 14 uczniów

       

 

Gratulujemy!


Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2012/2013

Rodzaj konkursu Laureaci Nauczyciel przygotowujący
Wojewódzki Konkurs Chemiczny 1.Luiza Czarnocka III c p. M. Proniewska
Wojewódzki Konkurs Historyczny 1.Jan Kowalewski III e

2. Przemysław Sarnacki III a
p. J. Bogusławska
p. M. Grabowski

p. J. Bogusławska
Wojewódzki Konkurs Biologiczny 1.Luiza Czarnocka III c
2. Jakub Duda II f
3. Marta Barbara Dworakowska III e
4. Kinga Nowakowska III b
5. Rafał Wierciszewski II d
p. J. Marek
p. E. Zabielska
p. E. Zabielska

p. E. Zabielska
p. E. Zabielska
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 1. Wojciech Ambroziak III e
2. Monika Dłużniewska III a
3. Anna Łapińska III d
p. M. Brajczewska
p. E. Żemajtys
p. E. Żemajtys
Wojewódzki Konkurs Fizyczny 1. Igor Kołakowski III e p. E. Kurzyna
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 1. Eryk Mroczko I d
2. Igor Kołakowski III e
p. M. Bartnik
p. A. Żyjewska
Wojewódzki Konkurs Informatyczny 1. Igor Kołakowski III e p. T. Szałkowski
Wojewódzki Konkurs z Plastyki 1. Aleksandra Zalewska II f p. K. Kamińska
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej" 1.Jan Kowalewski III e

2. Przemysław Sarnacki III a
p. J. Bogusławska
p. M. Grabowski

p. J. Bogusławska
Razem 18 laureatów
XIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej pod Patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty 1. Tomasz Kowalski III g
2. Paulina Redyk III a
p. A. Korotkiewicz
p. M. Skrodzka
Razem 20 laureatów

Rodzaj konkursu Finaliści Nauczyciel przygotowujący
Wojewódzki Konkurs Chemiczny 1. Agnieszka Krajewska III a p. J. Krajewska
Wojewódzki Konkurs Matematyczny 1. Karolina Antoniak III f p. K. Gałecka
Wojewódzki Konkurs Geograficzny 1.Luiza Czarnocka III c
2. Agnieszka Krajewska III a
p. K. Kamińska
p. M. Łada
Wojewódzki Konkurs Biologiczny 1.Aleksandra Zalewska II f p. E. Zabielska
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 1.Jan Kowalewski III e
2. Bartosz Popkowski II c
3. Amelia Joanna Tyszko II b
p. A. Żyjewska
p. I. Bazydło
p. K. Dudzińska
XIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej pod Patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty 1. Kamila Koszykowska II b Ks. M. Loba
9 finalistów



Wybitna laureatka Milena Mroczkowska
aż osiem razy w tym roku szkolnym zdobyła tytuł laureata olimpiad przedmiotowych z takich przedmiotów jak: język polski, język niemiecki, matematyka, fizyka (dwukrotnie), historia, biologia, chemia i informatyka. -W skali naszego Kuratorium i w skali województwa jest to ewenement.

W piątkowe przedpołudnie wraz z rodzicami gościła w gabinecie Prezydenta Miasta.

LAUREACI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Język polski

 Milena Frąckiewicz

3e

M. Brajczewska, E. Łowicka

Anna Cwalina

3e

M. Brajczewska, E. Łowicka

Milena Mroczkowska

3f

E. Łowicka, E. Żemajtys

Katarzyna Mroczkowska

3f

E. Łowicka, E. Żemajtys

Magda Urbanowska

3b

H. Rogowska

Matematyka

Damian Dębowski

3e

T. Szałkowski

Milena Mroczkowska

3f

H. Gałecka

Antoni Chojnowski

3f

H. Gałecka  

Katarzyna Mroczkowska

3f

H. Gałecka

Bartosz Zaniewski

3f

H. Gałecka

Fizyka

Milena Mroczkowska

3f

E. Kurzyna

Bartosz Zaniewski

3f

E. Kurzyna

Piotr Komorowski

3b

E. Kurzyna

Biologia

Antoni, Józef  Chojnowski

3f

E. Zabielska

Milena Mroczkowska

3f

E. Zabielska

Konstancja Piaścik

3d

A. Zabielska  

Martyna Surawska

3f

E. Zabielska

Aleksandra Zalewska

1f

E. Zabielska

Język niemiecki

Milena Mroczkowska

3f

K. Jastrzębska      

Język angielski

Magda Urbanowska

3b

M. Bartnik      

Konstancja Piaścik

3d

A. Żyjewska     

Historia

Piotr Komorowski

3b

J.  Bogusławska     

Milena Mroczkowska

3f

J.  Bogusławska

Katarzyna Mroczkowska

3f

J.  Bogusławska  

Jan Kowalewski

2e

J. Bogusławska,M. Grabowski

Plastyka

Magdalena Szczurek

3b

K. Kamińska

Chemia

Milena Mroczkowska

3f

M. Proniewska 

Informatyka

Milena Mroczkowska

3f

M. Chojnowski  


FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Język polski

Monika Dłużniewska

2a

K. Kewicka, E. Żemajtys

Matematyka

Magdalena Korytkowska

3e

T. Szałkowski

Karolina Antoniak

3f

H. Gałecka

Katarzyna Pawelczyk

3e

T. Szałkowski

Przemysław Abramowski

2e

T. Szałkowski

Biologia

Magda Urbanowska

3b

E. Zabielska

Bartosz Zaniewski

3f

E. Zabielska

Jakub Duda

1f

E. Zbielska

Język angielski

Bartosz Zaniewski

3f

I. Bazydło         

Plastyka

Aleksandra Zalewska

1f

K. Kamińska

LAUREACI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia 
do konkursu.

J. polski

1

Paulina Barwikowska

II f

Elżbieta Żemajtys

2

Katarzyna Dłużniewska

III b

Monika Brajczewska

3 Konstancja Piaścik II D Katarzyna Klewicka

4

Magda Urbanowska

II b

Halina Rogowska

Fizyka

1.

Antoni Józef Chojnowski

II f

Elżbieta Kurzyna

2.

Milena Mroczkowska

II f

Elżbieta Kurzyna

Biologia

1.

Anna Olszyńska

III a

Anna Zakrzewska

2.

Katarzyna Dłużniewska

III b

Joanna Marek

Chemia

1.

Anna Olszyńska

III a

Monika Proniewska

2.

Urszula Wiśniewska

III a

Monika Proniewska

3.

Katarzyna Borawska

III c

Joanna Krajewska

Historia

1.

Grzegorz Gołąbecki

III a

Jolanta Bogusławska

J. niemiecki

1.

Paulina Barwikowska

II f

Katarzyna Drożdż

2.

Mateusz Prawdzik

III c

Elżbieta Supińska

J. angielski

1.

Katarzyna Dłużniewska

III b

Karolina Wysocka

2.

Magda Urbanowska

II b

Małgorzata Bartnik

3.

Natalia Bojdo

III a

Anna Żyjewska

4.

Michał Mucharski

III a

Anna Żyjewska

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia 
do konkursu.

Matematyka

1.

Paweł Wałkuski

III f

Elżbieta Kurzyna

2.

Paweł Krasnowski

III f

Elżbieta Kurzyna

Biologia

3.

Martyna Opońska

III h

Ewa Zabielska

4.

Bartosz Król

III a

Anna Zakrzewska

5.

Milena Mroczkowska

II f

Ewa Zabielska

6.

Mateusz Wałkuski

III h

Ewa Zabielska

Chemia

7.

Katarzyna Borawska

III c

Joanna Krajewska

                       Historia

8.

Paulina Barwikowska

II f

Jolanta Bogusławska

9.

Izabela Łada

III b

Jolanta Bogusławska

10.

Milena Mroczkowska

II f

Jolanta Bogusławska

J. angielski

11.

Urszula Wiśniewska

III a

Anna Żyjewska

Informatyka

12.

Marcin Chrostowski

III a

Mirosław Chojnowski

13.

Paweł Wałkuski

III f

Mariola Niemkiewicz

Plastyka

14.

Karolina Kurczewska

III f

Krystyna Kamińska


 

LAUREACI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu.

Język polski

1.

Karolina Chodnicka 

III e

Monika Pikul

2.

Ada Durzyńska 

III e

Monika Pikul

3.

Adam Oleksy 

III d

Elżbieta Chludzińska

4.

Beata Rybicka 

III b

Ewa Łowicka

5.

Sylwia Wądołowska 

III b

Ewa Łowicka

Matematyka

1.

Karolina Chodnicka 

III e

Tomasz  Szałkowski

Biologia

1

Klaudia Kacprzak

III d

Ewa Zabielska

2

Adam Oleksy

III d

Ewa Zabielska

Historia

1

Paweł Milewski

III c

Jolanta Bogusławska, Joanna Wysocka

2

Aleksander Kołowski

III f

Jolanta Bogusławska

Język niemiecki

1

Paulina Barwikowska

I f

Katarzyna Lidia Dorożdż

Informatyka

1

Rafał Niedźwiecki

III f

Mirosław Chojnowski,

 

Razem:12

 

 

 FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu.

Matematyka

1

Sylwia Wądołowska 

III b

Hanna Gałecka

Biologia

1

Katarzyna Dłużniewska

II b

Joanna Marek

2

Sylwia Wądołowska 

III b

Joanna Marek

3

Agnieszk Kwiatkowska

III e

Anna Zakrzewska

Chemia

1

Łukasz Remez

III f

Joanna Krajewska

Język angielski

1

Marcin Brzozowski

III e

Małgorzata Bartnik

2

Ada Durzyńska

III e

Małgorzata Bartnik

3

Kamila Różańska

III b

Małgorzata Bartnik

4

Sylwia Wądołowska 

III b

Małgorzata Bartnik

5

Adam Oleksy

III d

Anna Żyjewska

6

Monika Pietrzak

III a

Anna Żyjewska

7

Katarzyna Dłużniewska

II b

Karolina Wysocka

Język niemiecki

1

Milena Mroczkowska

I f

Katarzyna Lidia Dorożdż

Plastyka

1

Kinga Niemyjska

III b

Krystyna Kamińska

Informatyka

 

Marcin Chrostowski

II a

Mirosław Chojnowski 

 

Jakub Gac

III e

Mirosław Chojnowski, Tomasz Szałkowski

 

Jakub Grygo

III e

Mirosław Chojnowski, Tomasz Szałkowski

 

Wyniki XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.

Od Cedyni do Orszy”

w roku szkolnym 2009/2010

Laureat

1.Paweł Milewski – klasa III c- nauczyciele prowadzący p. Jolanta Bogusławska,
                                                                                                                       p. Joanna Wysocka

Finaliści

1.   Michał Rucki – klasa III b

2.   Michał Lachowski – klasa III b

3.   Aleksander Kołowski – klasa III f nauczyciel prowadzący p. Jolanta

                                                                                                                         Bogusławska


LAUREACI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

Iga Lasek – klasa III b

Język polski

Nauczyciel prowadzący p. Monika Pikul

Mateusz Antoniak – klasa III g

Matematyka

Nauczyciel prowadzący p. Tomasz Szałkowski

Monika Domaszewska - klasa III h

Fizyka

Nauczyciel prowadzący p. Elżbieta Kurzyna

Magdalena Popielarczyk – klasa III f

Biologia

Nauczyciel prowadzący p. Joanna Marek

Konrad Tyszko – klasa III b

Biologia

Nauczyciel prowadzący p. Ewa Zabielska

Łukasz Kamiński – klasa III b

Aleksander Kołowski – klasa II f

Bartłomiej Szleszyński – klasa III b

Historia

Nauczyciel prowadzący p. Jolanta Bogusławska

Monika Domaszewska - klasa III h

Język angielski

Nauczyciel prowadzący p. Marta Danowska

Paulina Dłużniewska – klasa III b

Korad Tyszko – klasa III b

Język niemiecki

Nauczyciel prowadzący p. Anna Bronowicz

Laureaci wywalczyli dla Jedynki piąte miejsce w województwie.

        Nie ukrywamy, że będziemy się teraz chwalić. Po prostu jest czym! W dniu 3 kwietnia 2009 roku w Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Białymstoku odbyła się uroczystość podsumowania wojewódzkich konkursów  w gimnazjach w zakresie trzynastu przedmiotów. Wicekurator Oświaty Pani Wiesława Ćwiklińska wręczyła zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata 366 uczniom gimnazjów województwa podlaskiego. Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie, którzy uzyskali tytuł laureata z przedmiotów: historia, biologia, język polski. Galę uświetnił występ chóru działającego przy Publicznym Gimnazjum Nr 13 w Białymstoku pod kierunkiem Pani Moniki Łuczyńskiej.

A teraz najważniejsze. Wśród tego zaszczytnego grona uczniów mieliśmy swoją liczną reprezentację. Jedenaście tytułów laureata przypadło uczniom Publicznego Gimnazjum nr 1
w Łomży. Oto oni: Iga Lasek IIIb (język polski), Mateusz Antoniak IIIg (matematyka), Monika Domaszewska IIIh (fizyka i język angielski), Magdalena Popielarczyk IIIf (biologia), Konrad Tyszko IIIb (biologia i język niemiecki), Łukasz Kamiński IIIb (historia), Aleksander Kołowski IIf (historia), Bartłomiej Szleszyński IIIb (historia), Paulina Dłużniewska IIIb (język niemiecki).

Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów przedmiotowych odebrali z rąk Pani Wicekurator podziękowania za pracę, która przyniosła efekty w postaci uzyskania przez uczniów tytułu laureata. Otrzymali je następujący pedagodzy z naszego gimnazjum:
p. Monika Pikul, p. Elżbieta Kurzyna, p. Joanna Marek, p. Ewa Zabielska, p. Jolanta Bogusławska,  p. Marta Danowska, p. Anna Bronowicz, p. Tomasz Szałkowski.

            Kolejnym powodem do dumy jest fakt, że tak liczne grono laureatów daje nam piąte miejsce w województwie podlaskim, a drugie w Łomży.

       Pamiętajmy, że laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych uprawnieni są do uzyskania z danych zajęć edukacyjnych celującej rocznej oceny klasyfikacyjnej. Ponadto są zwolnieni z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego, zwolnienie jest równoznaczne
z uzyskaniem z egzaminu najwyższego wyniku. Laureaci przyjmowani są do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej niezależnie od kryteriów. Warto było podjąć wysiłek. Uczniom i ich nauczycielom gratulujemy.

 

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

Karolina Chodnicka – klasa II e

Język polski

Nauczyciel prowadzący p. Monika Pikul

Dominika Dąbrowska – klasa III c

Język niemiecki

Nauczyciel prowadzący p. Anna Bronowicz


LAUREACI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

 

Katarzyna Pieńkowska – klasa III g

Matematyka – nauczyciel prowadzący p. Elżbieta Kurzyna

Michał Zduńczyk – klasa III a

Historia – nauczyciele prowadzący p. Jolanta Bogusławska

                                                         p. Maciej Grabowsk

Paulina Dłużniewska – klasa II b

Język niemiecki – nauczyciel prowadzący p. Anna Bronowicz

Konrad Wiktor Tyszko – klasa II b

Język niemiecki – nauczyciel prowadzący p. Anna Bronowicz

 

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

Natalia Kaczmarek – klasa II b

Język niemiecki – nauczyciel prowadzący p.Anna Bronowicz


 LAUREACI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

Tomasz Charubin – klasa III g

Aneta Dębicka – klasa III g

Łukasz Niedźwiecki – klasa III h

Matematyka – nauczyciel prowadzący p. Tomasz Szałkowski

Mateusz Parzych – klasa III g

Historia – nauczyciele prowadzący p. Jolanta Bogusławska

                                                                           p. Maciej Grabowski

Tomasz Charubin – klasa III g

Marcin Cieniewicz – klasa III g

Informatyka – nauczyciel prowadzący p. Tomasz Szałkowski

Arnold Haponik – klasa III h

Krzysztof Makowski – klasa III h

Informatyka – nauczyciel prowadzący p. Mirosław Chojnowski

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

Andrzej Gawroński – klasa III b

Biologia – nauczyciel prowadzący p. Anna Zakrzewska  

Ewelina Nurczyk – klasa III a

J. angielski – nauczyciel prowadzący p. Anna Żyjewska


LAUREACI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

Monika Paniczko - klasa III a

Język polski – nauczyciel prowadzący p. Monika Pikul

Krzysztof Kazimierski – klasa III h

Matematyka – nauczyciel prowadzący p. Krystyna Kopczewska

Michał Rogowski – klasa III c

Język niemiecki – nauczyciel prowadzący p. Aneta Sejnowska

 

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

Małgorzata Myślińska – klasa III a

Monika Paniczko – klasa III a

Ewelina Nurczyk – klasa II a

J. angielski – nauczyciel prowadzący p. Ania Żyjewska

Małgorzata Gierwatowska – klasa III c

J. niemiecki – nauczyciel prowadzący p. Aneta Sejnowska

Małgorzata Myślińska – klasa III a

Chemia – nauczyciel prowadzący p. Joanna Krajewska

Adrian Pruszko – klasa III e

Historia  – nauczyciel prowadzący p. Jolanta Bogusławska

Wojciech Chętnik – klasa III f

Emilia Jachimowicz – klasa III h

Historia  – nauczyciel prowadzący p. Monika Łada

Mateusz Parzych – klasa II g

Historia  – nauczyciel prowadzący p. Maciej Grabowski


LAUREACI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

Michał Grodzki - klasa III f

Historia – nauczyciel prowadzący p. Jolanta Bogusławska, p. Maciej Grabowski

Sebastian Składanek – klasa III i

Historia – nauczyciel prowadzący p. Jolanta Bogusławska

Michał Rogowski – klasa II c

J. niemiecki – nauczyciel prowadzący p. Aneta Sejnowska

 

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

Monika Paniczko

Milena Dorota Kurpiewska

język polski -  nauczyciel prowadzący p. Monika Pikul

Marta Malinowska

język polski - nauczyciel prowadzący p. Ewa CHrostowska

Ewa Borkowska
Katarzyna Chojnowska
Małgorzata Gwara
Paulina Radcowska
Agnieszka Rutkowska
Monika Tchórzowska

język angielski- nauczyciel prowadzący p. Anna Urban 

 

Natalia Gwardys
Małgorzata Myśliwska
Ewelina Nurczyk
Monika Wróbel
Joanna Ziółkowska

język angielski -nauczyciel prowadzący p. Anna Żyjewska

Olga Tyborowska

Maciej Pachucki

język angielski - nauczyciel prowadzący p. Małgorzata Bartnik

Radosław Olszewski

matematyka - nauczyciel prowadzący p. Halina Zalewska

Konrad Michalski

fizyka - nauczyciel prowadzący p. Małgorzata Wach 

Michał Antoniak
Konrad Chojnowski

chemia - nauczyciel prowadzący p. Joanna Krajewska

Mateusz Parzych

religia - nauczyciel prowadzący p. Monika Skrodzka 


 

LAUREACI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2003/2004

 

Ewa Dobrołowicz - klasa IIIc

J. polski – nauczyciel prowadzący p. Monika Pikul

 

Paweł Krzysztof Śmiarowski – klasa IIId

J. angielski – nauczyciel prowadzący p. Iwona Bazydło

Historia – nauczyciel prowadzący p. Jolanta Bogusławska

 

 

Michał Rogowski – klasa I c

J. niemiecki – nauczyciel prowadzący p. Aneta Sejnowska

 

 

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2003/2004

 

Monika Sztachańska – klasa IIIc

J. polski – nauczyciel prowadzący p. Monika Pikul

 

Ewa Dobrołowicz - klasa IIIc

Matematyka – nauczyciel prowadzący p. Tomasz Szałkowski

 

Michał Rogowski – klasa Ic

J. niemiecki - nauczyciel prowadzący p. Aneta Sejnowska

 

Paulina Cieśluk – klasa I

J. angielski – nauczyciel prowadzący p. Ania Żyjewska

 

Ida Konopka – klasa I

J. angielski – nauczyciel prowadzący p. Małgorzata Bartnik

 

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH w latach:

 

Imię i nazwisko

Przedmiot

Osoba prowadząca

2001/2002

Magdalena Nierodzik

język polski

Monika Pikul

Magdalena Nierodzik

język niemiecki

Aneta Sejnowska

Justyna Wysocka

język polski

Ewa Chrostowska   Maria Kulikowska

Magdalena Pruszko

biologia

Joanna Marek

Magdalena Pruszko

chemia

Joanna Krajewska

Emila Danowska

chemia

Joanna Krajewska

Marta Sztachańska

geografia

Grażyna Lewandowska

Marta Sztachańska

język  niemiecki

Aneta Sejnowska

Michał Sowa

geografia

Grażyna Lewandowska

2002/2003

Jarosław Cichocki

język polski

Monika Pikul

Jarosław Cichocki

chemia

Joanna Krajewska

Katarzyna Rybicka

język niemiecki

Aneta Sejnowska


 

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Imię i nazwisko

Przedmiot

Osoba prowadząca

2001/2002

Marta Sztachańska

biologia

Joanna Marek

2002/2003

Tomasz Ciepał
Beata Danowska
Piotr Florczyk
Agata Miliszkiewicz
Marta Olszewska

matematyka

Krystyna Kopczewska

Katarzyna Rybicka

biologia

Anna Zakrzewska

Katarzyna Sokół

język niemiecki

Aneta Sejnowska

2003/2004

Ewa Dobrołowicz

matematyka

Tomasz Szałkowski

Marta Sztachańska

język polski

Monika Pikul

Paulina Cieśluk

Ida Konopka

język angielski

Małgorzata Bartnik

UCZESTNICTWO W REJONOWYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

Przedmiot

2001/

2002

2002/

2003

2003/

2004

2004/

2005

Język polski

3

4

12

6

Język angielski

3

8

14

21

Język niemiecki

7

5

2

6

Matematyka

2

10

2

7

Biologia

4

7

-

8

Geografia

7

10

-

5

Historia

4

9

2

5

Fizyka

6

3

3

4

Chemia

6

21

-

8

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

Rok szkolny

Laureaci, bardzo dobry wynik, wyróżnienie

Osoba prowadząca

1999/2000

 

Laureaci

Milena Małachowska

Magdalena Pruszko

Anna Marczak

 

 

Hanna Gałecka

Hanna Gałecka

Bożena Bagińska – Rogowska

2000/2001

 

Wyróżnienie

Magdalena Pruszko

Rafał Chojnowski

 

Hanna Gałecka

Hanna Gałecka

2001/2002

 

Laureaci

Michał Falkowski

 

Wyróżnienie

Jarosław Cichocki

Ewa Dobrołowicz

Adrian Klimek

 

Krystyna Kopczewska

 

Halina Zalewska

Tomasz  Szałkowski

Anna Piechocińska

2002/2003

 

Bardzo dobry wynik

Adrian Klimek

Agnieszka Kotuniak

Ewa Dobrołowicz

Błażej Zabielski

 

Wyróżnienie

 

Justyna Jarząbska

Piotr Karwowski

Dariusz Szabłowski

 

Michał Falkowski

Jakub Zawadzki

Jarosław Cichocki

 

Anna Piechocińska

Elżbieta Kurzyna

Tomasz Szałkowski

Lech Parzychowski

 

 

 

Tomasz Szałkowski

Lech Parzychowski

Krystyna Kopczewska

Halina Zalewska

Halina Zalewska

Halina Zalewska

2003/2004

 

Bardzo dobry wynik

Ewa Dobrołowicz

Radosław Olszewski

 

Wyróżnienie

Martyna Zduńczyk

Adrian Klimek

Urszula Antoniuk

 

Tomasz Szałkowski

Halina Zalewska

 

 

Anna Piechocińska

Anna Piechocińska

Anna Piechocińska

2004/2005

Bardzo dobry wynik

Aneta Dębicka

Milena Dorota Kurpiewska

 

Wyróżnienie

Tomasz Szczodry

 

Łukasz Niedźwiecki

 

Tomasz Szałkowski

Bożena Bagińska – Rogowska

 

 

Krystyna Kopczewska

Tomasz Szałkowski

LIGA ZADANIOWA Z MATEMATYKI

Rok szkolny

Laureaci, finaliści

Osoba prowadząca

2001/2002

Laureaci

Jakub Zawadzki

Finaliści

Magdalena Pruszko

 

Krystyna Kopczewska

 

Hanna Gałecka

2002/2003

Laureaci

Ewa Dobrołowicz

Radosław Olszewski

Finaliści

Rafał Grabek

Edyta Olechwierowicz

 

Tomasz Szałkowski

Hanna Gałecka

 

Halina Zalewska

Hanna Gałecka

2003/2004

Finaliści

Ewa Dobrołowicz

III miejsce

Radosław Olszewski

 

Tomasz Szałkowski

 

Halina Zalewska