ZapasyBoks 2016Zapasy 2016

Zapaśnik na medal

Paweł Chmielewski, zawodnik UKS Herkules Łomża, zdobył brązowy medal Mistrzostwa Polski Młodzików

w zapasach styl wolny w kategorii do 100 kg.

 Uczeń Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży, jest podopiecznym Karola Łebkowskiego


Boks 2016


Bokserzy z "Tigera" z awansem do Mistrzostw Polski

Przez dwa dni w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Boksie rywalizowali młodzi pięściarze z czterech województw. Zwycięzcy swoich kategorii wagowych awansowali do Mistrzostw Polski. Wśród nich znaleźli się podopieczni Zbigniewa Maleszewskiego z BKS "Tiger" Łomża.
Filip Zalewski (76+kg) uczeń PG 1 awansował do Mistrzostw Polski pokonując przeciwników przed czasem przez techniczny nokaut.
Gratulujemy!


Boks 2016


Siedmiu zawodników Bokserskiego Klubu Sportowego "Tiger" z Łomży wystartowało w sobotę i niedzielę w mistrzostwach Podlaskiego Okręgowego Związku Bokserskiego w Białymstoku. Sześciu z nich powróciło do Łomży z tytułami mistrzów województwa.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli:

W mistrzostwach wzięło 62 zawodników z 9 klubów. Trenerami młodych pięściarzy są Marcin Fabiszewski, który jednocześnie jest drugim trenerem kadry młodzików i juniorów młodszych Podlaskiego Okręgowego Związku Bokserskiego oraz Daniel Maleszewski i Mateusz Gawęcki, którzy w ubiegłym roku zdobyli uprawnienia instruktorskie i zajmują się w łomżyńskim klubie szkoleniem młodszych kolegów.


Sukcesy w SUMO


Po raz pierwszy wystartowałem w zawodach, wystarczyły trzy treningi i... udało się – opowiadał z uśmiechem od ucha do ucha 14-letni Adam Goskz Publicznego GIMNAZJUM NR 1 w Łomży, który zdobył po pięciu kilkusekundowych walkach na dojo – macie dla sumoków - złoty medal podczas mistrzostw 47 młodziczek i 66 młodzików z czterech województw: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Oboje byli tak samo zaskoczeni: Adam i jego koleżanka Weronika Wiktoria Wawrzyniak z drugiej klasy PG nr 1, również zdobywczyni złota. Sumo wchodzi do szkół, ponieważ daje pierwszy kontakt ze sportami walki dzieciom, które w tym wieku często próbują swoich sił w przepychankach na korytarzach – tłumaczy Karol Łebkowski (lat 49), międzynarodowy sędzia zapaśniczy i prezes klubu sportowego „Herkules” w Łomży, w którego barwach medale w sali sportowej II LO wywalczyły młodziczki: Weronika W. Wawrzyniak - złoto w kat. 55 kg i Natalia Baczewska brąz w kat. 60 kg oraz Adam Gosk – złoto w kat. 40 kg i Błażej Sakowski złoto w kategorii wagowej 70 kg. - Przy innych dyscyplinach walki zawodnik musi być wytrenowany, lepiej technicznie wyszkolony, a w sumo wystarczy odwaga i siła, spryt i zwinność.


Sukcesy „Herkulesa”


    28 lutego 2015 r. w Grajewie kilku zawodników „Herkulesa” wystartowało w Mistrzostwach województwa podlaskiego w stylu klasycznym, w których rywalizowali młodzicy i juniorzy. Młodzi łomżyniacy wrócili z trzema medalami. Na najwyższym stopniu podium stanął młodzik Błażej Sakowski (kat. do 66 kg), natomiast Krzysztof Metelski zajął drugie miejsce w kat. 85 kg. Natomiast wśród juniorów Dariusz Dziekoński zajął III miejsce w wadze do 85 kg

  Na zawodach w Grajewie chłopców prowadził Andrzej Lutrzykowski 

 

Natomiast kadeci „Herkulesa” pojechali na Mistrzostwach województwa łódzkiego w zapasach styl wolnym, skąd również wrócili z medalami. Kacper Łebkowski był drugi w kat. 50 kg., Dawid Plona – trzeci w kat. 69 kg, a Przemysław Kłosiński wywalczył brąz w kategorii 83 kg. Natomiast Adam Długozima rywalizację w kat. 50 kg zakończył na piątym miejscu.

Trener: Karol Łebkowski


„Herkules” z medalami


    17 lutego 2015 r. Kacper Łebkowski z UKS „Herkules” Łomża został mistrzem województwa podlaskiego w zapasach w stylu wolnym.

Łomżyniak tytuł wywalczył w Szczuczynie, gdzie walczył w gronie juniorów w kategorii wagowej do 50 kg. W tej samej grupie wiekowej, z tym, że w kategorii wagowej 84 kg, piąte miejsce zajął Przemysław Kłosiński. Natomiast w gronie młodzików udany debiut zaliczył Błażej Sakowski, który w kat. do 66 kg zajął drugie miejsce.

Wszyscy zawodnicy „Herkulesa” startujący w czempionacie są uczniami w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Łomży i trenują pod okiem Karola Łebkowskiego.


Sześć medali indywidualnie i trzecie miejsce drużynowo wywalczyli zawodnicy UKS „Herkules” Łomża

w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w zapasach styl klasyczny.

Najlepiej z łomżan zaprezentował się Kacper Łebkowski, który zajął pierwsze miejsce w kategorii 50 kg.

W mistrzostwach brali udział zawodnicy z 9 klubów. Podopieczni trenera Karola Łebkowskiego w tym gronie zaprezentowali się bardzo dobrze. Poza Kacprem Łebkowskim na podium stawali także: Dawid Plona - kat. 69 kg i Adam Długozima - kat. 46 kg, którzy wywalczyli w swoich kategoriach drugie miejsca oraz Przemysław Kłosiński (85 kg), Patryk Wieryszko (35 kg) i Krystian Wyszyński (42 kg), którzy zdobyli po brązowym medalu.  
Drużynowo, zawodnicy UKS „Herkules” Łomża zostali sklasyfikowani na trzecim miejscu.


Sukcesy w boksie


II miejsce na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego

 oraz Eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów (YOUTH)

w boksie w kategorii 75 kg kadet zajął

Mikołaj Tchórzewski
Mistrzostwa Polski Młodzików w Boksie
Poznań 01.12.2013r.

uczniowie klasy II e zajęli czołowe miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzików:
Mateusz Gawęcki -I- miejsce w wadze 59 kg
Eryk Pawczyński -III- miejsce w wadze 52 kg
Marcin Kapelewski -III- miejsce w wadze 50 kg
Trener: p. Zbigniew Maleszewski
gratulujemy!

Na serwerze nie ma tego folderu!
Kacper Łebkowski z UKS Herkules Łomża zajął trzecie miejsce w kat. 47 kg podczas rozegranego w Białymstoku XXV Międzynarodowego Memoriału A i J Dąbrowskich. Na tych samych zawodach Adam Długozima był 5. w kat. 42 kg a Przemysław Kłosiński – 12 w kat. 76 kg. W sumie w zawodach wzięło udział 101 zawodników z czterech państw reprezentujących 24 kluby. Trenerem zapaśników jest Karol Łebkowski, a wszyscy zawodnicy są uczniami Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży.

Srebro dla Dawida Plony

Zapaśnicy UKS Herkules Łomża w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Warmii i Mazur. Olsztyn 42 zdobyli: Srebrny medal w kategorii do 73 kg Dawid Plona V miejsce w kategorii 47 kg Kacper Łebkowski, Michał Lenczewski w kat 59 kg był 12. Wszyscy Trenerem jest Karol Łebkowski

Zapaśnicy z medalami


Trzy medale zdobyli zapaśnicy UKS Herkules podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików rozgrywanych w Siedlcach i Olsztynie. Medale zdobywali Dawid Plona i Kacper Łebkowski uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży.

po lewej Dawid Plona, po prawej Kacper Łebkowski

Jak przekazuje Karol Łebkowski trener zapaśników UKS Herkules Łomża minione dwa tygodnie to czas, kiedy w Polsce rozgrywane były równolegle najważniejsze turnieje rywalizacji w grupie wiekowej młodzików. Zawodnicy w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików najpierw, 28 września, w Siedlcach rywalizowali w stylu wolnym, po czym 5 października w Olsztynie w stylu klasycznym. Na obu imprezach zawodnicy UKS Herkules zdobyli trzy medale.
W Siedlcach Dawid Plona w kat. do 66 kg wywalczył drugie miejsce, a Kacper Łebkowski w kat. 47 miejsce trzecie. Kacper także z Olsztyna wrócił z brązowym medalem.

2012/2013

Na serwerze nie ma tego folderu!

Herkules na podium

Cztery razy na najwyższym podium stawali zawodnicy UKS Herkules Łomża podczas rozgrywanych w sobotę Mistrzostw województwa podlaskiego w zapasach styl klasyczny. Drużynowo łomżanie, podopieczni trenera Karola Łebkowskiego, zajęli trzecie miejsce. Mistrzostwami województwa podlaskiego zapaśnicy zainaugurowali nowy rok sportowy.
Na matach zmierzyli się zawodnicy z siedmiu klubów. Łomżanie rywalizowali w kategorii młodzików i kadetów. Oto wyniki indywidualne:

Młodzicy
42 kg II m Kacper Łebkowski
53 kg I m Michał Lenczewski
III m Daniel Godlewski
59 kg V m Ahmed Pikiew
73 kg I m Dawid Plona
III m Albert Baranowski
100 kg I m Jakub Jakubowski

Kadeci
53 kg III Inal Bekaev
58 kg III Kamil Górski
76 kg. I m Piotr Sawicki
III m Przemysław Kłosiński
85 kg III m Łukasz Baranowski

2008/2009

trenerzy: Andrzej Lutrzykowski, Karol Łebkowski

Wyniki Uczniowskiego Klubu Sportowego " HERKULES "przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Łomży

 

W sobotę 14 lutego w Szczuczynie odbyły się Mistrzostwa Województwa podlaskiego młodzików i w mini zapasach o Puchar Burmistrza Szczuczyna.  Udany występ zaliczyli zawodnicy UKS „Herkules” Łomża działającego przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Łomży. Oto wyniki osiągnięte przez zawodników:

Mini zapasy:

Kategoria do 22 kg:

I m Kacper Łebkowski – otrzymał też nagrodę za najmłodszego uczestnika Turnieju

Kategoria do 40 kg:

II m Karol Chrzanowski

Młodzicy:

Kategoria do 53 kg:

I m Piotr Sawicki

II m Marek Sawicki

III m Szymon Lubiecki

Kategoria do 59 kg:

II m Patryk Pieklik

III m Adam Zamojski

III m Dominik Gutowski

Kategoria do 66 kg:

I m Bartek Liniewski

V m Cezary Domaradzki


Zawodnicy sekcji zapaśniczej zajęli 9 miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji UKS w stylu wolnym. do tego wyniku przyczynili się zawodnicy: Łukasz Dąbrowski, Bartek Cwalina, Bartek Liniewski, Szymon Lubiecki, Patryk Pieklik


2005/2006

 Mistrzostwa Makroregionu Podlasko- Lubelskiego styl klasyczny- Janów Lubelski

   Kat. 47 kg - II  m Łebkowski Łukasz IIg

                              III m Tetkowski Przemysław II i

                   III m Kowalik Daniel II i

Kat. 73 kg-  II m Czaplicki Rafał II h

Kat. 85 kg- II m Zamojski Robert II i

Mistrzostwa Makroregionu Podlasko- Lubelskiego styl wolny- Kraśnik

Kat. 47 kg- III m Kowalik Daniel II i

Kat. 66 kg-  II m Nowicki Damian II j

Kat. 73 kg-  III m Czaplicki Rafał  II h

Kat. 85 kg- I m Zamojski Robert II i

XV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Dąbrowskich- Białystok

Kat. 47 kg- Górski Karol II i

Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy UKS o Puchar Prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego

Kat. 85kg- I m Zamojski Robert

Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy- Kurszynaj (Litwa)

Kat. 42 kg- III m Samul Robert II i

 Kat.47 kg- V m Górski Karol II i

Kat. 100 kg- V m Zamojski Robert II i

Międzynarodowy Turniej UKS „O Puchar Warmii i Mazur”- Olsztyn

       Kat. 47 kg- III m Łebkowski Łukasz II g

                 V m Górski Karol II i

Kat. 85 kg-  V m Zamojski Robert


2003/2004

 3/5-10-2003

 

XV Memoriał A i J Dąbrowskich w Białymstoku

II m – Michał Wysocki           -  47 kg
II m – Adam Lubiejewski       -  59 kg
II m – Michał Dulewicz          -  73 kg
II m – Adam Przybyłowski     -  + 73
III m – Radek Dulewicz          -  47 kg
III m – Tomasz Bukowski       -  59 kg

IV miejsce zespołowo

 

18-10-2003

 

Mistrzostwa makroregionu podlasko-lubelskiego w zapasach w stylu wolnym we Włodawie

III m - Michał Wysocki        - 47 kg
III m - Tomasz Bukowski     - 59 kg

 

25-10-2003

 

Mistrzostwa Makroregionu podlasko-lubelskiego w zapasach w stylu klasycznym w Zamościu

III m - Marek Sakowski         - 32 kg
II m - Michał Wysocki           - 42 kg
III m - Adam Lubiejewski      - 59 kg

 

8/9-11-2003r

 

I Międzynarodowy Drużynowy Turniej w Zapasach

Daugavpils na Łotwie


Polskę reprezentowali reprezentanci UKS "Herkules" Łomża w składzie:

Michał Wysocki                      - 42 kg
Damian Zorczykowski            - 54 kg
Adam Lubiejewski                   - 59 kg
Michał Dulewicz                     - 73 kg
Adam Przybyłowski                - 100 kg

Polska zajęła  III miejsce

 

9/11-11-2003

 

Ogólnopolski Turniej UKS o Puchar Prezesa PZZ w zapasach w stylu wolnym i klasycznym w Siedlcach

III m - Karol Godlewski        - 53 kg  st klasyczny
III m - Dulewicz Michał        - 73 kg st wolny

 

20/22-11-2003

 

XII Międzynarodowy Turniej Kadetów o Puchar Ziemi Kraśnickiej

 

Puchar Polski

 

I m - Kozłowski Dariusz    - 85 kg
UKS Herkules  w klasyfikacji zespołowej VII

 

5/7-12-2003

 

Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Młodzików w Kurszynai na Litwie

II m - Dariusz Kozłowski          - 100 kg

Polskę z UKS Herkules reprezentowali jeszcze:

Damian Zorczykowski,  Marek Sakowski

 

12/14-12-2003 r.

 

Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o Puchar Warmii i Mazur

II m - Karol Godlewski            - 53 kg   styl klasyczny
III m - Tomasz Bukowski        - 59 kg  styl wolny
III m - Tomasz Klepacki          - 66 kg   styl wolny
III m - Michał Dulewicz          - 73 kg   styl wolny

VI miejsce w klasyfikacji drużynowej

 

23/25-01-2004 r.

 

Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym w Dąbrowie Górniczej

I m - Dariusz Kozłowski                   - 85 kg


2002/2003

 

21-09-2002

 

VII Turniej o Puchar "SOLIDARNOŚCI" w Zapasach-styl klasyczny

 I m - Hubert Gugnacki                    - 42 kg
II m - Dariusz Kozłowski                - 73 kg
III m - Damian Zorczykowski         - 47 kg
III m - Maciej Kordas                      - 73 kg

     V  miejsce zespołowo

 

5-10-2002

 

Mistrzostwa makroregionu podlasko-lubelskiego w zapasach młodzików w stylu klasycznym i młodziczek w stylu wolnym w Białymstoku

I m - Adam Przybyłowski               - 85 kg
II m - Michał Dulewicz                   - 66 kg
III m - Damian Zorczykowski         - 47 kg
III m - Tomasz Bukowski               - 59 kg

   młodziczki

II m - Sylwia Przybyłko                  - 37 kg
III m - Aneta Felter                         - 52 kg
III m - Ida Konopko                        - 58 kg

 

 6-10-2002

 

Mistrzostwa Makroregionu podlasko-lubelskiego w zapasach w stylu wolnym w Łomży

I m - Adam Przybyłowski                - 85 kg
II m - Michał Dulewicz                    - 66 kg
III m - Damian Zorczykowski          - 47 kg

       III miejsce w klasyfikacji zespołowej

 

8/10-11-2002

 

Ogólnopolski Turniej UKS o Puchar Prezesa PZZ w zapasach styl wolny i klasyczny w Siedlcach

II m - Dariusz Kozłowski          - 85 kg styl klasyczny
III m - Dariusz Kozłowski         - 85 kg styl wolny
III m - Michał Dulewicz            - 66 kg styl wolny

 

6/8-12-2002

 

Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy UKS-ów o Puchar Warmii i Mazur w Olsztynie

I m - Sylwia Przybyłko               - 44 kg
III m - Dariusz Kozłowski          - 85 kg styl klasyczny
III m - Dariusz Kozłowski          - 85 kg styl wolny

 

24/26-01-2003

 

Puchar Polski Kadetek - Janów Lubelski

III m - Sylwia Przybyłko            40 kg

 

 22-03-2003

 

Eliminacje Regionu Podlasko-Lubelskiego do IX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach styl wolny - Białystok

I m - Dariusz Kozłowski            - 85 kg

 

 29-03-2003

 

Eliminacje Regionu Podlasko-Lubelskiego do IX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach styl klasyczny - Grajewo

I m - Dariusz Kozłowski             - 85 kg
II m - Karol Godlewski               - 50 kg
II m - Adam Przybyłowski          - 100 kg

     III miejsce w klasyfikacji zespołowej

 

29-03-2003

 

Eliminacje Regionu Podlasko-Lubelskiego do IX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach dziewcząt - Grajewo

I m - Katarzyna Banach          - 40 kg
III m - Iza Konopka                - 52 kg
III m - Ida Konopka               - 60 kg

IX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu wolnym w Kielcach

V m - Dariusz Kozłowski         - 85 kg

 IX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży kobiet w zapasach  w  Kielcach

IX m - Sylwia Przybyłko            40 kg

 

30-05/1/06-2003

 

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS i Szkół Kadetek w zapasach styl wolny Przysucha

II m - Sylwia Przybyłko          - 43 kg
VI m - Katarzyna Banach       - 49 kg

 

13-15-06-2003

 

XX Ogólnopolskie Igrzyska LZS Młodzieży Szkolnej w  Białymstoku

II m - Gugnacki Hubert          - 50 kg
II m - Kozłowski Dariusz       - 85 kg

V miejsce w klasyfikacji szkół Gimnazjum nr 1


2001/2002

 15-09-2001

 

Ogólnopolski Turniej im. P. Szczeblewskiego w zapasach styl wolny w Warszawie

I m – Damian Zorczykowski     - 38 kg
III m – Arkadiusz Statkiewicz   - 53 kg

 

7/9 –11- 2001

 

Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar Prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego w Siedlcach – styl wolny i klasyczny

I m – Damian Zorczykowski       - 35 kg   styl wolny
III m – Damian Zorczykowski     - 35 kg  styl klasyczny

 

24-11-2001

 

Turniej Zapaśniczy o Puchar Zarządu Zakładu Płyt Wiórowych w Grajewie  styl klasyczny

III m – Michał Wysocki              - 35 kg
III m – Damian Zorczykowski     - 38 kg

 

1-12-2001

 

Międzywojewódzki Turniej Zapaśniczy o Puchar Starosty Powiatu Gożycko – styl wolny

I m – Damian Zorczykowski     - 38 kg
I m – Dariusz Kalski                  - 85 kg
III m – Krzysztof Krystowczyk  - 42 kg

 

7-12-2001

 

Ogólnopolski Turniej zapaśniczy o Puchar Warmii i Mazur w Olsztynie

I m – Damian Zorczykowski     - 38 kg styl wolny
VI m – Damian Zorczykowski  - 38 kg  styl klasyczny
I m – Dariusz Kalski                 - 85 kg styl wolny
II m – Dariusz Kalski                - 85 kg styl klasyczny

 

23-02-2002

 

Warszawska Olimpiada Młodzieży styl klasyczny

II m – Damian Zorczykowski     - 42 kg
III m – karol Godlewski              - 42 kg
III m – Michał Dulewicz             - 59 kg
III m – Dariusz Kozłowski          - 66 kg 

 

11-03-2002

 

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj.podlaskiego w zapasach styl wolny młodziczek i młodzików w Szczuczynie

I m – Michał Wysocki                  - 35 kg
I m – Damian Zorczykowski        - 42 kg
I m – Dariusz kozłowski              - 59 kg
II m – Hubert Gugnacki               - 42 kg
II m – Michał Dulewicz               - 59 kg
II m – Arkadiusz Rzepnicki         - 85 kg
III m – Maciej Kordas                  - 73 kg
III m – Karol Godlewski              - 42 kg
III m – Sylwester Poteraj             - 85 kg

       II miejsce w klasyfikacji drużynowej

 

MŁODZICZKI:

 

I m – Aneta Felter           - 52 kg
I m – Sylwia Przybyłko   - 37 kg
II m – Izabela Konopko   - 48 kg

       II miejsce zespołowo

 

16-03-2002

 

Eliminacje Regionu VI do VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym – Chełm

II m – Arkadiusz Statkiewicz     - 47 kg   

 

17-03-2002

 

Eliminacje Regionu VI do VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym – Włodawa 

II m – Dariusz Kozłowski           - 58 kg

 

23-03-2002

 

Mistrzostwa woj. podlaskiego w zapasach styl klasyczny Zrzeszenia LZS w Juchnowcu

I m – Hubert Gugnacki               - 42 kg
I m – Dariusz Kozłowski             - 59 kg
II m – Michał Dulewicz               - 59 kg
II m – Arkadiusz Rzepnicki         - 85 kg
II m – Michał Wysocki                - 35 kg
III m – Maciej Kordas                  - 73 kg
III m – Sylwester Poteraj             - 85 kg

           III miejsce w klasyfikacji drużynowej

 

   31-05~1-06-2002

 

Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. A i J Dąbrowskich w Białymstoku – styl klasyczny chłopców

I m – Karol Godlewski              - 42 kg
III m – Damian Zorczykowski   - 42 kg
III m – Marek Jabłoński             - 53 kg
III m – Dariusz Kozłowski         - 66 kg
III m – Maciej Kordas                - 73 kg
III m – Sylwester Poteraj            - 85 kg

 

8-06-2002

 

III Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły  w Łomży w zapasach w stylu wolnym

II m – Hubert Gugnacki              - 42 kg
II m – Michał Dulewicz              - 60 kg
II m – Dariusz Kozłowski           - 60 kg
III m – Łukasz Łebkowski          - 29 kg
III m – Damian Zorczykowski    - 45 kg
III m – Krzysztof Wysocki         - 50 kg
III m – Maciej Kordas                - 68 kg

 

  II miejsce zespołowo  


2000/2001

  23-09-2000

 

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w stylu klasycznym w Białymstoku

III m – Damian Zorczykowski
III m – Michał Mojsa

 

 30-09-2000

 

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w stylu wolnym w Kraśniku

III m – Damian Zorczykowski

 Mistrzostwa Makroregionu Młodziczek w Kraśniku

II m – Barbara Petrewicz
III m – Agnieszka Petrewicz
III m – Sylwia Ciszek

 

8-11-2000

 

Mistrzostwa woj. podlaskiego „Pierwszy Krok Zapaśniczy” w Juchnowcu styl klasyczny

I  m – Adam     Pupek            - 53 kg
I  m – Łukasz Cekała             - 59 kg
I  m – Karol Godlewski         - 38 kg
II m – Wojciech Pupek            - 32 kg
III m – Michał Wysocki          - 35 kg
III m – Tomasz Chludziński    - 42 kg
III m – Aleksander Winiarek   - 47 kg
III m – Sławomir Cwalina       - 47 kg

    II miejsce zespołowo

 

17/19-11-2000

 

Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy UKS-ów o Puchar Prezesa PZZ w Siedlcach

II m – Damian Zorczykowski - 32 kg
V m – Michał Mojsa               - 85 kg

 

1/3-12-2000

 

Turniej Zapaśniczy o Puchar Warmii i Mazur w zapasach styl wolny i klasyczny w Olsztynie

III m – Damian Zorczykowski     - 32 kg
V m – Marcin Kacprzyński          - 42 kg

 

10-03-2001

 

Mistrzostwa woj. podlaskiego LZS w zapasach styl klasyczny w Radziłowie

I m – Damian Zorczykowski        - 35 kg
II m – Hubert Gugnacki                - 35 kg
III m – Dariusz Kozłowski           - 53 kg
III m – Karol Godlewski               - 38 kg
III m – Arkadiusz Statkiewicz       - 53 kg

 

8-04-2001

 

Mistrzostwa Makroregionu Podlasko – Lubelskiego Kadetów w Łomży – eliminacje do OOM

III m – Sylwia Ciszek
III m – Michał Mojsa

 

11/12-04-2001

 

Mistrzostwa woj. podlaskiego w zapasach styl wolny młodzików w Łomży

I m – Damian Zorczykowski  - 35 kg
I m – Arkadiusz Statkiewicz   - 53 kg
II m – Karol Godlewski          - 38 kg
III m – Hubert Gugnacki         - 38 kg
III m – Dariusz Kozłowski      - 53 kg
III m – Łukasz Cekała             - 59 kg
III m – Arkadiusz Rzepnicki    - 66 kg

    IV miejsce zespołowo

 

1/2-06-2001

 

Międzynarodowy Turniej im. Antoniego i Jerzego Dąbrowskich styl klasyczny

w Białymstoku

III m – Arkadiusz Statkiewicz   - 53 kg
III m – Michał Mojsa                 - 85 kg