Tenis stołowy



Dnia 26 kwietnia 2015 roku w ZSEiO nr 6 w Łomży odbyły się Powiatowe Mistrzostwa LZS i Szkół w Tenisie Stołowym.
W zawodach uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Bardzo dobrze spisały się nasze dziewczęta. I miejsce zajęła Monika Zawadzka z kl. 3c, II miejsce przypadło Klaudii Piaseckiej z kl. 3b. Opiekunem jest pani A. Żelazna


Mistrzostwa Miasta w Koszykówce Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 2015

W dniu 11.02.2015 r w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta w Koszykówce Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Nasze dziewczęta zajęły 3 miejsce. Szkołę reprezentowały następujące dziewczęta:

Just Paulina, Mocarska Marika, Bikowska Anita, Węgrowska Magda (wszystkie klasa 3d), Pstrągowska Iza (kl. 3h), Rogowska  Iza (kl. 3a), Przestrzelska Magda (kl. 3g), Modzelewska Aleksandra, Wasiliew Iza ( obie klasa 2f), Korytkowska Wiktoria (kl. 2h).

Opiekunem drużyny jest p. Alina Żelazna

Sukcesy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

2014/2015

 25 października  2014 roku w ZSEiO nr 6  w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych. W zawodach uczestniczyły również nasze reprezentacje.

Dziewczęta w składzie:
Monika Zawadzka – 3c, Klaudia Piasecka – 3b oraz Magda Sokołowska – 1b

 zdobyły I miejsce i awansowały do Finału Grupy Zachodniej.

Drużyna chłopców:

Patryk Pisarski – 3d, Tomasz Olszewski – 1d, Adrian Wałkuski – 1e, Adam Cwalina

 zajęła III miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunem drużyn jest pani A. Żelazna


Sukcesy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

2013/2014

Dnia 30 marca 2014 w hali sportowej w Piątnicy rozegrane zostały Powiatowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym o Puchar Przewodniczącego LZS.
 Bardzo dobrze spisały się nasze uczennice, Klaudia Piasecka i Monika Zawadzka zdobywając odpowiednio I i II miejsce. Opiekunem zawodniczek jest p. A. Żelazna


Dnia 02.03.2014r w Rajgrodzie odbył się Półfinał Wojewódzki w Indywidualnym Tenisie Stołowym w kategorii gimnazjum dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: w kat. dziewcząt uczennice z klas II Monika Zawadzka, Klaudia Piasecka
a w kat chłopców uczniowie z klas III Sebastian Dąbrowski, Michał Mazur, Patryk Zakrzewski. Klaudia Piasecka z 2B zajęła 3 miejsce i uzyskała awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Grajewie w dniu 25.03.2014. Życzymy powodzenia. Opiekunem tenisistów jest p. A. Żelazna


SUKCESY w TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

2013/2014

Opiekun sekcji: Alina Żelazna

I m Obrycka Andżelika w Mistrzostwach Powiatowego Zrzeszenia LZS w Tenisie stołowym

III miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym o Puchar Przewodniczącego Zrzeszenia LZS

I miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym w Gimnazjadzie Miejskiej w kategorii dziewcząt:

Zawadzka Monika - IIc,

Piasecka Klaudia - IIb,

Dłużniewska Joanna - IIf,

Kryńska Ewelina – IIf

 

II miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym w Gimnazjadzie Miejskiej w kategorii chłopców:

Dąbrowski Sebastian – IIIf,

Mazurek Michał – IIIf,

Pisarski Patryk – IId,

Zakrzewski Patryk – IIIh


2011/2012

I miejsce w Mistrzostwach miasta w drużynie tenisa stołowego dziewcząt

II miejsce w drużynowym Powiatowym turnieju Tenisa Stołowego LZS w kategorii dziewcząt

 


2008/2009

 

INDYWIDUALNIE:

Kapelewski Sebastian

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego LZS w tenisie stołowym w kategorii kadet

(w czerwcu będzie brał udział w Mistrzostwach Polski)

- I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

- II miejsce w Finale Grupy Zachodniej w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

Cwalina Joanna

- I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

- II miejsce w Finale Grupy Zachodniej w Tenisie Stołowym o Puchar    Tygodnika Kontakty

 

DRUŻYNOWO:

 I miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – Mistrzostwa Miasta
w kategorii chłopców

 II miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – Mistrzostwa Miasta
w kategorii dziewcząt

  VII miejsce w Finale Grupy Zachodniej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców


2007/2008

DRUŻYNOWO:

  II miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – Mistrzostwa Miasta
w kategorii chłopców

III miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – Mistrzostwa Miasta
w kategorii dziewcząt

VII miejsce w Finale Grupy Zachodniej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

 II miejsce w klasyfikacji szkół w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS w Łomży

 

INDYWIDUALNIE:

Cwalina Karol

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

I miejsce w Finale Grupy Zachodniej w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

Krajewski Marcin

 II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

VI miejsce w Finale Grupy Zachodniej w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

Orłowska Natalia

V miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

 
 



2006/2007

DRUŻYNOWO:

-          I miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – Mistrzostwa Miasta
w kategorii chłopców

-          II miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – Mistrzostwa Miasta
w kategorii dziewcząt

-          V miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – Grypa Zachodnia w kategorii chłopców

-          -  III miejsce w klasyfikacji szkół w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS w Łomży

INDYWIDUALNIE:

Szabłowska Edyta

-         IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-         III miejsce w Półfinale Wojewódzkim o Puchar Tygodnika Kontakty

-         VII miejsce w Finale Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Kontaktów

Orłowska Natalia

-         VI miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

Cwalina Karol

-         I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-         IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim o Puchar Tygodnika Kontakty

Krajewski Marcin

-         II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-         V miejsce w Półfinale Wojewódzkim o Puchar Tygodnika Kontakty

Cholewicki Artur

-         IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

Lubiejewski Łukasz

-         III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

 


 2005/2006

 

DRUŻYNOWO:

-          - III miejsce uczennic (Narolewska M., Łuba W.)  w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

-          -IX miejsce uczennic (Narolewska M., Łuba W.)  w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym o Puchar Semi Line

 

-          -I miejsce uczennic (Narolewska M., Łuba W., Majewska E., Trzonkowska S..)  w Drużynowym Tenisie Stołowym na szczeblu miejskim, grupy zachodniej i wojewódzkim

 

-          -I miejsce Drużynowo w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

 

-          -II miejsce uczniów w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
o Puchar Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS w Łomży

INDYWIDUALNIE:

Narolewska Monika

-          I miejsce w  Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-          I miejsce w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-          I miejsce w II Parafiadzie Diecezji Łomżyńskiej
w Tenisie Stołowym

-          II miejsce w kategorii kadetek w Indywidualnym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar LZS

Łuba Weronika

-          II miejsce w  Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-          II miejsce w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-          II miejsce w II Parafiadzie Diecezji Łomżyńskiej
w Tenisie Stołowym

-          I miejsce w kategorii kadetek w Indywidualnym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar LZS

Majewska Emilia

-          III miejsce w  Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-          VIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-          V miejsce w II Parafiadzie Diecezji Łomżyńskiej
w Tenisie Stołowym

-          III miejsce w kategorii kadetek w Indywidualnym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar LZS

Trzonkowska Sylwia

-          IV miejsce w  Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-          VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-          III miejsce w II Parafiadzie Diecezji Łomżyńskiej w Tenisie Stołowym

-          II miejsce w kategorii juniorek w Indywidualnym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar LZS

Lubiejewski Łukasz

-          II miejsce w  Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-          XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

-          II miejsce w kategorii kadet w Indywidualnym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar LZS

Laskowski Hubert

-          I miejsce w  Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym o Puchar Tygodnika Kontakty

Cwalina Karol

-          III miejsce w kategorii kadet w Indywidualnym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar LZS

 


2004/2005

 

 

DRUŻYNOWO:

-          I miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym – Mistrzostwa Miasta
w kategorii dziewcząt i chłopców

-          III miejsce w klasyfikacji szkół w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS w Łomży