Lekkoatletyka



Sukcesy 2015-16

18.11.2016r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży prezydent Mariusz Chrzanowski nagrodził pucharami łomżyńskie szkoły

za wyniki we współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2015/16.

Dziewczęta naszego gimnazjum już piąty rok z rzędu wywalczyły I miejsce , wyprzedzając zawodniczki z PG 8 i Gimnazjum Katolickiego.

Chłopcy PG 1 zostali sklasyfikowani na II miejscu, ustępując zawodnikom z PG 8 i pokonując zawodników PG 6.  

Sukcesy sportowe są wspólną pracą młodzieży i nauczycieli wychowania fizycznego.


Badminton

Dnia 10 listopada 2016 roku na sali gimnastycznej  Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta w badmintonie. Naszą Szkołę reprezentowała grupa dziewcząt i chłopców.
  Po zaciętej i wyrównanej walce zespół dziewcząt w składzie: Zuzanna Łempicka, Dominka Jermacz, Natalia Wądołowska i Natalia Kisiel wywalczył drugie miejsce. Reprezentacja chłopców w składzie :Franciszek Żegalski, Adam Cwalina, Bartosz Jesionkowski oraz Paweł Kruszewski uplasowała się także na drugim miejscu.
  Gratulujemy!!
  Do zawodów uczniów przygotowali Robert Bartnik i Magdalena Modzelewska


SZACHY

W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH MIASTA SZS GIMNAZJÓW W SZACHACH w dniu 23.10.2016r.

 awans do Mistrzostw Grupy Zachodniej uzyskała grupa uczniów naszej szkoły

Chłopcy: Arkadiusz Mroczkowski, Maciej Siedlanowski, Ignacy Lutostański, Michał Barcicki

Opiekun: Marek Brzozowski

Dziewczęta: Justyna Chojnowska, Weronika Arnister, Klaudia Brzeziak, Dominika Gromadzka.

Opiekun: Sławomira Zalewska


BIEGI

04 października 2016r. odbyły się

Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych:
w kategorii dziewcząt - II miejsce PG 1 opiekun R. Bartnik
w Kategorii chłopców - I miejsce PG 1 opiekun T. Horoszko

GRATULUJEMY!!!



OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

I. Miejska Gimnazjada LA
a) dziewczęta (op. Magdalena Modzelewska)
I miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt w  Miejskiej Gimnazjadzie Lekkoatletycznej

b) chłopcy (op. Marek Brzozowski)
I miejsce w klasyfikacji ogólnej chłopców w Gimnazjadzie Lekkoatletycznej w Mistrzostwach Miasta

Klasyfikacja indywidualna – dziewczęta
I miejsce w biegu na 300m – Zagórska Marta IIIe
III miejsce w biegu na 100m – Wawrzyniak Weronika Id
II miejsce w skoku w dal – Przybyszewska Katarzyna Ie

III miejsce w skoku w dal – Lichomska Gabriela IIa
I miejsce w biegu na 1000m – Kruszewska Wiktoria Id
II miejsce w biegu na 1000m – Kałamacka Klaudia IId

III miejsce w biegu przez płotki na 1000m – Piotrowska Alicja IIIh
III miejsce w biegu  na 600m – Jermacz Klaudia IIg
III miejsce w rzucie oszczepem  – Piątek Klaudia IIIc
III miejsce w skoku wzwyż – Barzyk Natalia Ih

 

                                            

            Wyżej wymienione osoby zakwalifikowały się do Finału Grupy Zachodniej.

 

Klasyfikacja indywidualna – chłopcy
II miejsce w skoku w dal – Stachacz Adam IIId
III miejsce w skoku wzwyż – Stachacz Tomasz IIId
III w pchnięciu kulą – Chmielewski Paweł
II miejsce w rzucie oszczepem – Manukyan Dawid IIIh
II miejsce w biegu na 100m – Wiśniewski Cezary IIIa

III miejsce w biegu na 100m – Stachacz Adam IIId

I miejsce w biegu na 300m – Włodkowski Bartosz

III miejsce w biegu na 300m – Gronostajski Jakub

III miejsce w biegu na 600m – Zuzga Przemysław

I miejsce w biegu na 1000m – Bronakowski Szymon IIe

II miejsce w biegu na 1000m – Pańczyszyn Dawid IIIb

 

            Wyżej wymienione osoby zakwalifikowały się do Finału Grupy Zachodniej.

II. Sztafetowe Biegi Przełajowe

I miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomża w kat. dziewcząt – op. M. Modzelewska

( Wawrzyniak Weronika IIe, Grzymała Martyna IIe, Jermacz Dominika IIg, Cwalina Weronika IIc, Zagórska Marta IIIe, Zapert Marta IIId, Kojro Klaudia IIIe, Piotrowska Alicja IIIh, Korytkowska Wiktoria IIIh, Kruszewska Wiktoria Id, Szulczyńska Marta IIIe)


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

LEKKOATLETYKA

I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Miasta w kategorii dziewcząt – opiekun Magdalena Modzelewska

Klasyfikacja indywidualna:

V miejsce Bugaj Kamila Ib

X miejsce Jabłecka Natalia If

 Rocznik 2000

 III miejsce Kleczyńska Julia IIc

VIII Zagórska Marta IIe

IX Kojro Klaudia IIe

 Rocznik 1999

 III miejsce Kurpiowska Małgorzata- IIIe

IV Kryńska Natalia IIIf

X miejsce Zawalich Ewelina -IIIa

 

II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Miasta w kategorii chłopców – opiekun Zbigniew Brajczewski

Klasyfikacja indywidualna:

 Rocznik 2001

 I miejsce Bronakowski Szymon Ih

IV miejsce Ferenc Rafał

V miejsce Kamiński Hubert Ie

 Rocznik 2000

 X Włodkowski Bartosz 

 Rocznik 1999

VII miejsce  Gurzęda Krzysztof IIIb

 

I miejsce Bronakowski Szymon Ih  w półfinale wojewódzkim i awans do finału wojewódzkiego

 

V Edycja Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Łomży – opiekunowie: M. Modzelewska, S. Zalewska, Z. Brajczewski, T. Horoszko, R. Bartnik, M. Brzozowski

 

Klasyfikacja indywidualna:

 Rocznik 1999

III m-ce w biegu na 100m - Kossakowska Daria IIIf

II m-ce w biegu na 300m - Dłużniewska Joanna IIIf

III m-ce w biegu na 300m - Zabłocka Olga IIIc

I m-ce w skoku wzwyż - Przestrzelska Magda IIIg

II m-ce w rzucie p. palantową - Manukyan Dawid IIIh

III m-ce w rzucie p. palantową - Skrodzki Damian IIIe

 Rocznik 2000

II m-ce  w biegu na 300m - Zapert Marta IId

III m-ce w biegu na 300m - Turowska Dominika IIa

I m-ce w rzucie p. palantową - Korytkowska Wiktoria

II m-ce w biegu na 100m - Wiśniewski Cezary

II m-ce w biegu na 300m - Włodkowski Bartek

I m-ce w rzucie p. palantową - Popiołek Kacper IIh

II m-ce w rzucie p. palantową - Sobolewski Szymon IIh

III m- ce w rzucie p. palantową - Chmielewski Patryk IIh

 Rocznik 2001

III m-ce w biegu na 300m - Gosk Aleksandra Ic

III m-ce w skoku w dal - Lichomska Gabriela Ia

III m-ce w  biegu na 100m - Kotowski Jakub

III m-ce w rzucie p. palantową - Ponichtera Szymon

 

 

 

 


Turniej klas 1 - 2014




Sukcesy 2013/2014


I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzików w lekkiej atletyce zajął

Jakub Sakowski



W dniu 28.11.2013 roku w auli Hanki Bielickiej w II LO w Łomży podczas gali stypendialnej ogłoszone zostały także wyniki sportowego współzawodnictwa szkół, prowadzonego w roku szkolnym 2012/2013 przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Wśród gimnazjów zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców

I miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łomży

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


LEKKOATLETYKA DZIEWCZĄT – opiekun: Magda Modzelewska

II miejsce o Mistrzostwo Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych w kategorii dziewcząt

Klasyfikacja indywidualna:

Rocznik 2000

II miejsce – Marta Zagórska Ie

III miejsce – Julia Kleczyńska Ic

IV miejsce – Klaudia Kojro Ie

V miejsce – Marta Zapert Id

Rocznik 1999

IV miejsce – Małgorzata Kurpiewska IIe
VII miejsce – Dorota Bukowska IIe
VII miejsce – Joanna Dłużniewska IIf
Rocznik 1998
I miejsce - Magdalena Bojanowska IIIb
II miejsce – Aleksandra Zalewska IIIf
IV miejsce – Oliwia Pogorzelska IIIc
V miejsce – Maria Bąkowska IIIb
VII miejsce – Paulina Hil IIId
VIII miejsce – Julia Przestrzelska IIIc
II miejsce w Gimnazjadzie Ligi Lekkoatletycznej w Mistrzostwach Miasta w kategorii dziewcząt

Osiągnięcia indywidualne:
III miejsce w biegu na 300m – Marta Zagórska Id
II miejsce w biegu na 600m – Magdalena Bojanowska IIIb
III miejsce w biegu na 600m – Aleksandra Zalewska IIIf
IV miejsce w biegu na 600m – Julia Kleczyńska Ic
II miejsce w skoku wzwyż – Emilia Sokołowska IIIf
III miejsce w skoku wzwyż – Martyna Gnatowska IIIf
I miejsce w pchnięciu kulą – Zuzanna Krzeczkowska IIIc



LEKKOATLETYKA CHŁOPCÓW – op. Zbigniew Brajczewski

IV miejsce o Mistrzostwo Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych w kategorii chłopców

Klasyfikacja indywidualna:
Rocznik 2000
I miejsce – Stachacz Tomasz
V miejsce – Stachacz Adrian
VIII miejsce- Pieniek Paweł
II miejsce – Wiśniewski Damian
V miejsce- Kapelewski Marcin
Rocznik 1998
IV miejsce – Witkowski Bartosz
VI miejsce- Wdziekoński Artur

IV miejsce w Gimnazjadzie Ligi Lekkoatletycznej w Mistrzostwach Miasta w kategorii chłopców

Osiągnięcia indywidualne:
I miejsce w rzucie oszczepem – Sakowski Jakub
I miejsce w rzucie dyskiem – Tyszka Mateusz
II miejsce w skoku w dal – Górzyński Karol
III miejsce w skoku wzwyż – Zieja Adam

Futsal chłopców - Horoszko Tomasz

II miejsce w Mistrzostwach Miasta, V-VI miejsce w Finale Grupy Zachodniej

Piłka siatkowa dziewcząt –Skawski Mirek

I miejsce w Mistrzostwach Miasta

Lekkoatletyka – Zawody Lekkoatletyczne o Puchar Prezydenta Miasta Łomży –
dziewczęta – II m drużynowo: Żelazna A, Modzelewska M, Zalewska S,
chłopcy – I m drużynowo: Brajczewski Z, Brzozowski M

Dziewczęta:

skok w dal

rocznik1997

I m Domaszewska Anna

II M Hawryłkiewicz Aleksandra

III m Jankowska Martyna

rocznik1996

III m Krystosiak Wiktoria

rzut piłeczką palantową

rocznik 1998

I m Bęczkowska Magda

II m Grądzka Ewa

III m Czajkowska Olga

rocznik 1997

I m Grygo Olga

II m Zdrójkowska Paulina

III m Gronostajska Angelika

rocznik 1996

I m Tomaszewska Milena

bieg 100m

rocznik 1998

III m Zalewska Aleksandra

rocznik 1997

II m Zdrójkowska Paulina

bieg na 300 m

rocznik 1997

II m Stefańska Natalia

III m Bagińska Katarzyna

rocznik 1996

I m Purwin Iza

bieg 600 m

rocznik 1998

II m Kaczmarczyk Aleksandra

rocznik 1997

I m Szczęsna Aleksandra

III m Wojewoda Izabela

Chłopcy:

bieg 100m

rocznik 1998

I m Górzyński Karol

II m Sakowski Jakub

rocznik 1996

III m Wawrzyniak Mateusz

bieg 300 m

rocznik 1998

II m Wieczorek Tomasz

rocznik 1996

I m Radziwanowicz Bartosz

III m Jankowski Mateusz

bieg 1000m

rocznik 1998

III m Witkowski Bartosz

skok w dal

rocznik 1998

Im Wasilewski Wiktor

II m Górzyński Karol

rzut piłeczką palantową

rocznik 1998

I m Kossakowski Hubert

II m Wieczorek Tomasz

III m Sakowski Jakub

rocznik 1997

III m Kołakowski Jakub

rocznik 1996

II m Kozikowska Mateusz

skok wzwyż

rocznik 1998

III mKulesza Radosław

rocznik 1997

III m Dubowski Piotr

rocznik 1996

I m Karwowski Krystian

Puchar Zimy 2012

V miejsce w Pucharze Zimy 2012 Szkół Gimnazjalnych

2011/2012

I miejsce

w III Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

zajął Marek Sawicki

Najmłodszym z łomżyńskich zawodników był Marek Sawicki z Publicznego Gimnazjum nr 1, który zajął I miejsce w grupie młodzików do lat 17 w kat. wagowej do 75 kg z wynikiem 120 kg.

 I miejsce w kat. open młodzików do lat 17

III miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w turnieju Coca Cola Cup

II miejsce w zawodach futsalu -Mistrzostwach Miasta i awans do półfinału Grupy Zachodniej


Pływanie

Czołowe lokaty uczniów w turniej Mikołajkowy zorganizowany przez MOSIR na różnych dystansach i w różnych stylach.

Lekkoatletyka

I miejsce chłopców PG1  i II miejsce dziewcząt PG1

 w zawodach lekkoatletycznych gimnazjalistów pod patronatem Prezydenta Miasta Łomży

 

opiekun: Magdalena Modzelewska


DRUŻYNOWE:

Do najważniejszych osiągnięci drużynowych w I semestrze należy:

-       II miejsce w Lidze Lekkoatletycznej-Mistrzostwa Łomży

-       II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych-Mistrzostwa Łomży

-       III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

INDYWIDUALNE:

Do najważniejszych osiągnięć indywidualnych należą:

-       Maria Rogalska

II miejsce w biegu na 600m w Mistrzostwach Łomży

III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych

-       Joanna Jankowska

III miejsce w biegu na 300m w Mistrzostwach Łomży

-       Natalia Filipkowska

I miejsce w biegu na 100m w Mistrzostwach Łomży

VII miejsce w biegu na 100m w Finale Grupy Zachodniej

-       Karolina Kamińska

I miejsce w Indywidualnych biegach Przełajowych

III miejsce w Biegu na 600m w Mistrzostwach Łomży

-       Dżesika Romotowska

III miejsce w skoku w wzwyż w Mistrzostwach Łomży

-       Wiktoria Szmitko

I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych

-       Santana Modlińska

III miejsce w pchnięciu Kulą w Mistrzostwach Łomży

 2007/2008 

DRUŻYNOWE:

Osiągnięcia

- I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

- III miejsce w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej.

- III miejsce w Mistrzostwach Miasta, V miejsce w Finale Grupy Zachodniej oraz awans do Finału Wojewódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

- II  miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Nożnej.

 

  INDYWIDUALNE:

Sztafeta 4 x 100 m.

        (Łukaszewicz P./ Urbanowski D./ Just D./ Kuczewski A.)

- II m. w Mistrzostwach Miasta, III m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej.

        Mleczek Michał

- I m. w Mistrzostwach Miasta, I m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst. 300m.

        Kuczewski Arkadiusz

- II m. w Mistrzostwach Miasta, III m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst. 100m.

        Łepkowski Maciej

- I m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

        Just Damian

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

        Dziekoński Jakub

- II m. w Mistrzostwach Miasta, III m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w skoku wzwyż.

        Grodzki Michał

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w rzucie dyskiem.

        Modzelewski Kamil

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.


2007/2008 

DRUŻYNOWE:

I - miejsce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

I - miejsce w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej.

I - miejsce w Mistrzostwach Miasta, IV miejsce w Finale Grupy Zachodniej oraz awans do Finału Wojewódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

II -  miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Nożnej.

INDYWIDUALNE:

Sztafeta 4 x 100 m

(Kamiński P./ Rutkowski H./ Choiński K./ Karpacki Ł.)

I - m. w Mistrzostwach Miasta w  Lidze Lekkoatletycznej.

Rutkowski Hubert

I- m. w Mistrzostwach Miasta, I m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.100

sztafeta 4x100 m.

Ząbek Adam

I - m. w Mistrzostwach Miasta, I m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.1000

Paryszuk Karol

I - m. w Mistrzostwach Miasta, I m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

Modzelewski Rafał I m. w Mistrzostwach Miasta, I m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w skoku  wzwyż. Wdziękoński Rafał

II - m. w Mistrzostwach Miasta, II m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

Jankowski Maciej

II- m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.100 m.

Prażych Paweł

II  - m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.300 m.

Malinowski Mateusz

I - m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

I -  m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.1000 m.

Turowski Damian III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.300 m.

Konikowski Daniel

II - m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Poteraj Piotr

II -  m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.


2006/2007 

 

osiągnięcia w klasyfikacji DRUŻYNOWEJ:

                                                     

- II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

- II miejsce w Mistrzostwach Miasta, III miejsce w Finale Grupy Zachodniej    oraz awans do Finału Wojewódzkiego w Lidze Lekkoatletycznej.

- II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

- II miejsce w Mistrzostwach Miasta w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA.

 

W klasyfikacji INDYWIDUALNEJ:

Sztafeta 4 x 100 m.  

(Borawski K./ Rutkowski H./ Serwatko P./ Andrzejewski T./ Miliszkiewicz A.)

- II m. w Mistrzostwach Miasta w  Lidze Lekkoatletycznej.

- II m. w Mistrzostwach Miasta w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA.

 

Andrzejewski Tomasz

- I m. w Mistrzostwach Miasta, II m. w Finale Grupy Zachodniej, I m. w Finale Wojewódzkim w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

- I m. w Mistrzostwach Miasta, I m. w Finale Grupy Zachodniej

w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA w skoku w dal.

- sztafeta 4x100 m.

 

Kaczkowski Karol

- I m. w Mistrzostwach Miasta, II m. w Finale Grupy Zachodniej

w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA w biegu na dyst.600 m.

 

Serwatko Przemysław

- I m. w Mistrzostwach Miasta, III m. Finale Wojewódzkim w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.100 m.

- III m. w Mistrzostwach Miasta w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA w biegu na dyst.100 m.

- sztafeta 4x100 m.

 

Hołubowicz Adam

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na  dyst.300 m.

- II m. w Mistrzostwach Miasta w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA w biegu na dyst.300 m.

 

 

 

Ksepka Kamil

- I m. w Mistrzostwach Miasta, II m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w rzucie dyskiem.

- II m. w Mistrzostwach Miasta w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA w rzucie dyskiem.

 

Brzozowski Paweł

- I m. w Mistrzostwach Miasta, II m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w rzucie oszczepem.

 

Szulc Damian

- I m. w Mistrzostwach Miasta w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA w skoku wzwyż.

 

Haponik Arnold

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w rzucie oszczepem.

 

Rutkowski Hubert

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na    dyst.100 m.

- I m. w Mistrzostwach Miasta w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA w biegu na dyst.100 m.

- sztafeta 4x100 m.

 

Karpacki Łukasz

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

 

Ząbek Adam

- I m. w Finale Grupy Zachodniej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

- III m. w Mistrzostwach Miasta w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA w biegu na dyst.1000 m.

 

Soliński Mateusz

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

- II m. w Mistrzostwach Miasta w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA w biegu na dyst.1000 m.

 

Modzelewski Rafał

- II m. w Mistrzostwach Miasta w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie w LA w skoku  wzwyż.

 

 


 

2006/2007 

 

Osiągnięcia w klasyfikacji DRUŻYNOWEJ:

    - II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

- II miejsce w Mistrzostwach Miasta, III miejsce w Finale Grupy Zachodniej    oraz awans do Finału Wojewódzkiego w Lidze Lekkoatletycznej.

- II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W klasyfikacji INDYWIDUALNEJ:

Sztafeta 4 x 100 m

 (Borawski K./ Rutkowski H./ Serwatko P./ Andrzejewski T.)

- II m. w Mistrzostwach Miasta w  Lidze Lekkoatletycznej

Andrzejewski Tomasz

- I m. w Mistrzostwach Miasta, II m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

- sztafeta 4x100 m

Serwatko Przemysław

- I m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.100 m.

- sztafeta 4x100 m.

Hołubowicz Adam

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na  dyst.300 m

Ksepka Kamil

- I m. w Mistrzostwach Miasta, II m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w rzucie dyskiem.

Paweł Brzozowski

- I m. w Mistrzostwach Miasta, II m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w rzucie oszczepem.

Haponik Arnold

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w rzucie oszczepem.

Rutkowski Hubert

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na  dyst.100 m.

- sztafeta 4x100 m.

Karpacki Łukasz

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

Ząbek Adam

- I m. w Finale Grupy Zachodniej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Soliński Mateusz

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.


2005/2006.

 DRUŻYNOWEJ:

- I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

- II miejsce w Mistrzostwach Miasta, II miejsce w Finale Grupy Zachodniej    oraz awans do Finału Wojewódzkiego w Lidze Lekkoatletycznej.

- II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

 W klasyfikacji INDYWIDUALNEJ:

Sztafeta 4 x 100m. m.                                                                                         

   (Andrzejewski T./ Wiśniewski H./ Chludziński M./ Czajkowski T.)

- II m. w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej.

Kaczkowski Karol

I m. w Mistrzostwach Miasta,
 III m. w Finale Grupy Zachodniej,                 
III m. w Finale Wojewódzkim w
Indywidualnych Biegach Przełajowych.
 II m. w Mistrzostwach Miasta, III m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.1000 m.

 Wiśniewski Hubert

- I m. w Mistrzostwach Miasta, I m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.100 m.

- sztafeta 4x100 m
 

Andrzejewski Tomasz

- I m. w Mistrzostwach Miasta, I m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

- sztafeta 4x100 m

Chojnowski Adam

- I m. w Mistrzostwach Miasta, II m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w skoku wzwyż.

Pianko Arkadiusz

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w rzucie oszczepem.

 Konopka Łukasz

- III m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w biegu  na dyst.300 m.

Bagiński Grzegorz

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu     na dyst.300 m.

Szulc Damian

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w skoku wzwyż.

Czajkowski Tomasz

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

Ząbek Adam

- I m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Rogowski Adam

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.


 2004/2005

 

 

 DRUŻYNOWE

 

- I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach
                  Przełajowych,

- II miejsce w Mistrzostwach Miasta, IV miejsce w Finale Grupy
                  Zachodniej Ligi Lekkoatletycznej,

- II miejsce w Mistrzostwach Miasta, IV miejsce w Finale Grupy
                   Zachodniej oraz awans do Finału Wojewódzkiego w
                    Sztafetowych Biegach Przełajowych,

- I miejsce w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w
                    Lekkoatletyce,

- I miejsce w Mistrzostwach Miasta, I miejsce w Finale Grupy
                   Zachodniej w  Nożnej,

 INDYWIDUALNE

 

Sztafeta 4 x 100 m.

(Andrzejewski T./ Wiśniewski H./ Szleszyński R./ Ciuchta A.)

 

- III m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA.

 

Kaczkowski Karol

 

- I m. w Mistrzostwach Miasta, I m. w Finale Grupy Zachodniej, I m. w
          Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych,

- II m. w Mistrzostwach Miasta, III m. w Finale Grupy Zachodniej w
           Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.1000 m.

- I m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w biegu
           na dyst.1000 m.

 

Lipiński Michał

 

- I m. w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych,

- I m. w Mistrzostwach Miasta, I m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na dyst.1000 m.

- I m. w Mistrzostwach Miasta, III m. w Finale Grupy Zachodniej VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w biegu na dyst.600 m.

 

Tercjak Tomasz

 

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na  dyst.300 m.

- II m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w biegu na dyst.300 m.

 

Kuzia Rafał

 

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w skoku wzwyż.

 

Ciuchta Adam

 

- II m. w Mistrzostwach Miasta, II m. w Finale Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

 

Wiśniewski Hubert

 

- III m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w skoku w dal.

- I m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w biegu na dyst.100 m.

- I m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w skoku w dal

 

Karwowski Marek

 

- II m. w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej w rzucie dyskiem.

- II m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w rzucie dyskiem.

- III m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w rzucie oszczepem.

 

Just Zbigniew

 

- II m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w biegu na dyst.600 m.

 

Szleszyński Rafał

 

- II m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w skoku w dal

 

Andrzejewski Tomasz

 

- III m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w skoku       w dal

 

Pupek Wojciech

 

- I m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w biegu na dyst.2000 m.

 

Chętnik Michał

 

- II m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w biegu na dyst.2000 m.

 

Gawroński Kacper

 

- III m. w Mistrzostwach Miasta VI Podlaskiej Gimnazjady w LA w biegu na dyst.2000 m.

 


2003/2004

DRUŻYNOWE

 I miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ   (12.10.2002 r)
VI miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ (11.05.2003 r)
I miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE (06.05.2003 r)
II miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE (17.05.2003 r)
I miejsce w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE (11.06.2003 r)
 III miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (08.10.2002 r)
V miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (26.10.2002 r)
III miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA W PIŁCE NOŻNEJ.
III miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA W PIŁCE RĘCZNEJ.

     INDYWIDUALNE:


Sztafeta 4x100m

(Samselski W./ Gierwatowski R./Michalski A./Karpik K.)

I miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA
I miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ
III miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
I miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ, VI miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W  LEKKOATLETYCE.
I miejsce w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W  LEKKOATLETYCE.

  Karpik Kamil


I miejsce w biegu na dyst. 100m w FINALE MIEJSKIM LIGI     LEKKOATLETYCZNEJ.
II miejsce w skoku w dal w FINALE MIEJSKIM
II miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ
II miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
I miejsce w biegu na dyst. 100m w FINALE MIEJSKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.
II miejsce w skoku w dal w FINALE MIEJSKIM
I miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.
I miejsce w skoku w dal
I miejsce w biegu na dyst. 100m w  ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE.

Sztafeta 4x100m. 

     Olszewski Przemysław
III miejsce w skoku w dal w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ
I miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
III miejsce w skoku w dal w FINALE MIEJSKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.
II miejsce w skoku w dal w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE.

     Kozłowski Mateusz

I miejsce w skoku w dal w FINALE MIEJSKIM

I miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.

 

Przybyłowski Adam

I miejsce w pchnięciu kulą w FINALE MIEJSKIM
I miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
II miejsce w pchnięciu kulą w FINALE MIEJSKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.
II miejsce w pchnięciu kulą w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY.

Kijewski Radosław

III miejsce w biegu na dyst.1000m w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
I miejsce w biegu na dyst. 1000m w FINALE MIEJSKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.
III miejsce w biegu na dyst. 1000m w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE.

Kulma Krzysztof

I miejsce w skoku wzwyż w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
II miejsce w skoku wzwyż w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE.

Michalski Adrian

II miejsce w biegu na dyst. 100m w FINALE MIEJSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
III miejsce w biegu na dyst. 100m w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE.

Sztafeta 4x100m.

Gierwatowski Robert

III miejsce w biegu na dyst. 100m w FINALE MIEJSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
II miejsce w biegu na dyst. 100m w FINALE MIEJSKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.
II miejsce w biegu na dyst. 100m w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE.

Sztafeta 4x100m.

Cekała Łukasz

III miejsce w biegu na dyst. 300m w FINALE MIEJSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
III miejsce w biegu na dyst. 300m w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE.

Jasłowski Bartosz

III miejsce w biegu na dyst. 300m w FINALE MIEJSKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.
II miejsce w biegu na dyst. 300m w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE.

Przewodek Daniel

II miejsce w biegu na dyst. 600m w FINALE MIEJSKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.

Grelewski Damian

III miejsce w biegu na dyst. 600m w FINALE MIEJSKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.

Konopka Mateusz

I miejsce w biegu na dyst. 2000m w FINALE MIEJSKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.
II miejsce w biegu na dyst. 1000m w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE.

Górski Arkadiusz

III miejsce w rzucie oszczepem w FINALE MIEJSKIM IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.

Rogiński Łukasz

III miejsce w skoku w dal w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ IV PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKOATLETYCE.


 2003/2004

DRUŻYNOWE

- I miejsce w Łomżyńskiej Olimpiadzie Szkół w Lekkiej Atletyce,
- I
miejsce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych,
- I
miejsce w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej,
- II
miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej oraz awans do Finału Wojewódzkiego w Lidze Lekkoatletycznej,
- II
miejsce w Mistrzostwach Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych,
- II
miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Nożnej.
-IV
miejsce w Finale Grupy Zachodniej V Podlaskiej Gimnazjady w Lekkiej Atletyce.

 INDYWIDUALNE

Sztafeta 4x100m

(Samselski W./ Ciuchta A./ Rogiński Ł./ Wiśniewski A.)

- II m. w FINALE MIEJSKIM, I m. w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
- I m. w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE SZKÓŁ W LA.

Samselski Wojciech

- I m. w biegu na dyst.100 m w FINALE MIEJSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
-
II m. w biegu na dyst. 100 m w FINALE MIEJSKIM V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.

Sztafeta 4x100m

Kulma Krzysztof

- I m. w skoku wzwyż w FINALE MIEJSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
- I m. w pchnięciu kulą w FINALE MIEJSKIM V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.

Wiśniewski Adrian

- I m. w skoku w dal w FINALE MIEJSKIM, I m. w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
- I m. w skoku w dal w FINALE MIEJSKIM, I m. w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ, I m. w FINALE WOJEWÓDZKIM  V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.

-
I m. w biegu na dyst. 100 m w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.
-
I m. w skoku w dal w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE SZKÓŁ W LA.
-
I m. w biegu na dyst. 100 m w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE SZKÓŁ      W LA.

Sztafeta 4x100m 

Przybyłowski Adam

- I m. w pchnięciu kulą w FINALE MIEJSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.

 Dulewicz Michał

- I m. w rzucie dyskiem w FINALE MIEJSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
-
II m. w rzucie dyskiem w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE SZKÓŁ W LA.

Górski Arkadiusz

- II m. w rzucie oszczepem w FINALE MIEJSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.

Gawkowski Kamil

- II m. w rzucie dyskiem w FINALE MIEJSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.

 Ciuchta Adam

- III m. w skoku w dal w FINALE MIEJSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
-
III m. w skoku w dal w FINALE MIEJSKIM V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.

Sztafeta 4x100m

Niziński Krystian

- I m. w rzucie dyskiem w FINALE MIEJSKIM V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.
-
III m. w rzucie oszczepem w FINALE MIEJSKIM V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.
-
I m. w rzucie dyskiem w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE SZKÓŁ W LA.
-
II m. w rzucie oszczepem w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W LA.

Rogiński Łukasz

- II m. w skoku w dal w FINALE WOJEWÓDZKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.
-
II m. w skoku w dal w FINALE MIEJSKIM, III m. w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.
- II
m. w biegu na dyst. 100 m w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE SZKÓŁ W LA.
- II
m. w skoku w dal w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE SZKÓŁ W LA.

Sztafeta 4x100m

 

 Pupek Wojciech

 

- I m. w biegu na dyst. 600 m. w FINALE MIEJSKIM V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.

 

Łuba Piotr

 

- II m. w biegu na dyst. 600 m. w FINALE MIEJSKIM V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.

 

Rogalski Krzysztof

 

- III m. w biegu na dyst. 2000 m. w FINALE MIEJSKIM V PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LA.

 

Uściłowski Łukasz

 

- III m. w biegu na dyst. 1000 m w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE SZKÓŁ W LA.

 

 Rogowski Wojciech

 

- II m. w biegu na dyst. 300 m w ŁOMŻYŃSKIEJ OLIMPIADZIE SZKÓŁ W LA.

 Sukces osiągnęły również dziewczęta, zajmując:

- I miejsce w Mistrzostwach Miasta, I miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej oraz II miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym.
 - IV
miejsce w XXI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TYGODNIKA "KONTAKTY" w klasyfikacji drużynowej. III miejsce Antolak Agnieszka, VII miejsce Trzonkowska Sylwia w klasyfikacji indywidualnej