"Pietrasik"


MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O MEMORIAŁ EUGENIUSZA PIETRASIKA

Eugeniusz Pietrasik – Dyrektor departamentu Nauki, Szkolnictwa Wyższego i Techniki, potem Ministerstwa Edukacji Narodowej; społecznie jako prezes Akademickiego Związku Sportowego przez dwie kadencje (1985-1991) a potem nadal członek Zarządu Głównego, aż do śmierci. Kierownik przygotowań olimpijskich do startu w Atlancie. Zmarł w Atlancie, podczas uroczystości otwarcia Igrzysk Olimpijskich 19 lipca 1996 roku.

Tradycją naszej szkoły są Turnieje Piłki Siatkowej o Memoriał Eugeniusza Pietrasika. Pierwsze odbyły się w 1997 roku.

Honorowi goście II Memoriału - Polscy Olimpijczycy

SIATKÓWKA

- trener UKS"JEDYNKA" Mirosław Skawski

WYNIKI KOLEJNYCH EDYCJI MEMORIAŁU:

X Memoriał-2006r.

1. Szkoła Sportowa ŁUCK

2.  UKS ,,Jedynka,, Łomża

3.Sportowe Gimnazjum Nr 5 Kędzierzyn Koźle

 

IX Memoriał-2005r.

  1. Szkołą Sportowa ŁUCK/Ukraina/

  2. UKS "JEDYNKA" ŁOMŻA

  3. Sportowe Gimnajzum nr5
     Kędzierzyn  Koźle

  4. TKS "WISŁA" KRAKÓW 

  5. UKS "GROM" RYBNIK  

 

VIII Memoriał -2004r.

  1. UKS „JEDYNKA” Łomża

  2. UMKS „JEDYNKA” Łańcut

  3. Budapeszt - Węgry

  4. UKS "Grom" Rybnik

  5. "Tomasowia" Tomaszów Lubelski

  6. Kadra Podlaska

  7. Wilno - Litwa

VII Memoriał -2003r.

  1. UKS „JEDYNKA” Łańcut

  2. UKS „GROM” Rybnik

  3. UKS „JEDYNKA” Łomża

  4. MMKS Kędzierzyn Koźle

  5. MKS „TRUSO” Elbląg

  6. „SOKÓŁ” Lida (Białoruś)

  7. MKS „jantar” Łomża

  8. UKS „MORENA” Miastko

VI Memoriał -2002r.

  1. UKS „JEDYNKA” Łomża

  2. AZS Słupsk

  3. MMKS Kędzierzyn Koźle

  4. UKS „179” Łódź

  5. UKS „GROM” Rybnik

  6. UKS „KONTRA” Olsztyn

  7. PG 8 ŁOMŻA

 

 

         V Memoriał -2001r.

   1.
   GKS „OLIMPIJCZYK”    Zawiercie
   2. 
 KS „CZARNI” Słupsk
   3.
   RKS „ENERGETYK” Rybnik
   4.
   KS „TATURO” Wilno   (Litwa)
   5.
  UKS „179” Łódź
   6.
  UKS „JEDYNKA” Łomża
   7.
  MMKS Kędzierzyn Koźle
   8.
  MKS MOS WOLA Warszawa
   9.
  MKS „JANTAR” Łomża
  10.UKS „GIMBASKET” Białystok
  11.
 UKS „JEDYNKA” Mońki
  12.
  Szkoła Sportowa Mińsk (Białorus)

IV Memoriał -2000r.

1. UKS „Trefl” Gdynia
2. Szkoła Sportowa Daugavipils (Łotwa)
3. UKS „Jedynka” Łomża
4. Szkoła Sportowa Grodno (Białoruś)
5. GKS „Olimpijczyk” Zawiercie
6. Szkoła Polska Awiżenii (Litwa)
7. UKS „Jedynka” Łomża B
8. UKS „BOJAR” Białystok
9. UKS „Sobieski ‘46” Lublin
10. KS „KUŹNIA” Rybnik
11. MKS „Skarpa” Toruń
12. KS „Zawisza” Sulechów
13. KS „Czarni” Słupsk
14. UKS „Jedynka” Mońki
15. KS „Jaćwing” Suwałki
16. PG Nr 8 Łomża

III Memoriał –1999r.

1. KS „Sokół” Grodno
2. UKS „Jedynka” Łomża
3. UKS „Kontra” Olsztyn
4. RKS „SKRA” Warszawa
5. KS „Czarni” Słupsk
6. AZS Białystok
7. UKS „’46 Sobieski” Lublin
8. Szkoła Sportowa Daugavpils (Łotwa)
9. SP 28 Toruń
10. KS „Energetyk” Rybik
11. SP 7 Ostrołęka
12. SKS „Orlik” Frombork
13. UKS „Dziewiątka” Łomża

14. Szkoła Polska AWIŻENI (Litwa)

II Memoriał -1998r.

1. Nowopłock (Białoruś)
2. UKS „Jedynka” Łomża
3. SP 48 Szczecin
4. SP 220 Warszawa
5. Chemik Police
6. AZS Białystok
7. Energetyk Rybnik
8. SP 7 Ostrołęka
9. UKS „Dziewiątka” Łomża
10. Soleczniki (Litwa)
11. UKS „Jedynka” Mońki
12. Ryga (Łotwa)
13. TRUSO Elbląg


I Memoriał -1997r.

1. Szkoła Sportowa Grodno
2 KS „Energetyk „ Rybnik
3. UKS „Jedynka” Łomża
4. Szkoła Sportowa Gdynia
5. SP Nr7 Ostrołęka
6. UKS „Zryw-Volley” Iława
7. UKS „Dziewiątka” Łomża
8. UKS „Ósemka” Siedlce
9. MOS Wejherowo
10. MDK Aleksandrów Łódzki